Temat: reklama

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Warszawska Szkoła Filmowa i Akcja.tv ze spotami dla Muzeum Powstania Warszawskiego

Za produkcję wykonawczą spotu "Szpital" odpowiada Studio Filmowe Akcja.tv (fot. materiały prasowe Akcja.tv)

Muzeum Powstania Warszawskiego rozpoczyna kampanię informacyjno-promocyjną pt. "Wolność łączy" z wykorzystaniem dwóch 60-sekundowych spotów.

Spoty "Kamienica" i "Szpital" wyprodukowała Warszawska Szkoła Filmowa. Za kreację, realizację i produkcję wykonawczą odpowiadało Studio Filmowe Akcja.tv, które na swoim koncie ma m.in. nominowane do nagrody Grand Press dokumenty "Anatomia przemocy" i "Na odsiecz dziewczynkom". Autorami scenariusza są Magda Wieczorkowska-Klecel i Jan Klecel. Spoty, które wyreżyserowała Magda Wieczorkowska-Klecel, emitowane będą w kinach, telewizji i Internecie.

Finałem kampanii będą obchody 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

(TAD, 26.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: konkursy i nagrody

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Kępiński i Maciej Wróbel laureatami konkursu im. Bohdana Kurowskiego

. Skróty reportaży można obejrzeć na www.rotary.org.pl (Screen ze strony rotary.org.pl)

W sobotę 24 czerwca w Inowrocławiu rozstrzygnięto konkurs im. Bohdana Kurowskiego dla młodych dziennikarzy, ogłoszony przez polski dystrykt Rotary International. Zwycięzcami zostali Michał Kępiński i Maciej Wróbel.

Celem konkursu jest promowanie wartości humanistycznych, norm etycznych, idei pomocy - przewodniej idei Rotary: "Służba innym ponad korzyść własną". Jury pod przewodnictwem prof. Marka Sokołowskiego przyznało dwie równorzędne nagrody główne: za reportaże telewizyjne Michałowi Kępińskiemu z Piły za "Pod wodą jesteśmy tacy sami" i Maciejowi Wróblowi z Olsztyna za "Budzik". Skróty reportaży można obejrzeć na www.rotary.org.pl.

Michał Kępiński od 2011 do 2013 roku pracował w krakowskim oddziale TVN Uwaga, a następnie wrócił do TV Asta w Pile, gdzie zaczynał pracę dziennikarską. Redaguje tam magazyn interwencyjny "Reporterzy" i prowadzi autorski program "Prosto z mostu". Współpracuje też z ogólnopolską stacją Zoom TV. Nagrodzony reportaż opowiada o terapii osób niepełnosprawnych umysłowo prowadzonej przez płetwonurków.

Maciej Wróbel współpracował z Radiem Wawa, Radiem Olsztyn. Przez ponad 10 lat związany był z Telewizją Polską. Najpierw jako dziennikarz programu młodzieżowego "Rower Błażeja", potem reporter TVP Olsztyn, a w końcu reporter "Wiadomości" w TVP 1 i szef redakcji "Informacji" TVP Olsztyn. Prowadził magazyn turystyczny "Okno na Polskę", program "To jest temat" w TVP Info oraz "Polska non stop" w TVP 1. Obecnie jest redaktorem naczelnym Telewizji Regionalnej ReTV. Nagrodzony reportaż pokazuje sukces olsztyńskiej kliniki "Budzik dla dorosłych" w wybudzaniu chorych ze śpiączki.

(MAC, 26.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo