Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Hejka został prezesem IDMnet i Accorp

Michał Hejka nowym prezesem IDMnet i Accorp (fot. materiały prasowe)

Michał Hejka został prezesem zarządu spółki IDMnet SA, w której pełnił funkcję wiceprezesa. Objął także stanowisko prezesa zarządu w spółce Accorp. Dotychczasowa prezes obu spółek Anna Kaczmarska rozstaje się z Grupą ZPR Media.

Michał Hejka związany jest z Grupą ZPR Media od 10 lat. W 2008 roku objął stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju w IDMnet, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 roku połączył tę funkcję z funkcją prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction. W 2013 zrezygnował z tych stanowisk, by zająć się tworzeniem Broker TV. Ostatnio był wiceprezesem zarządu IDMnet oraz zasiadał w zarządzie spółki Accorp.

Anna Kaczmarska pracowała w Grupie ZPR Media od 1999 roku, pełniąc strategiczne stanowiska. W maju 2008 została prezesem zarządu IDMnet SA, a w 2012 prezesem agencji badawczej Accorp. W zarządzie spółki IDMnet pracowała od roku 2007, najpierw jako członek zarządu i dyrektor handlowy, następnie jako wiceprezes i dyrektor zarządzający. Była także wiceprezesem zarządu spółki Time, gdzie odpowiadała za przychody w segmencie online. W pierwszych latach pracy dla Grupy ZPR Media pełniła także funkcję dyrektora biura reklamy Muratora.


(AMS, 26.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: reklama

Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Wojciechowski w H&B, Karolina Czarnota i Monika Kamińska odeszły z agencji

Tomasz Wojciechowski w agencji H&B zastąpił Karolinę Czarnotę i Monikę Kamińską (fot. materiały prasowe)

Tomasz Wojciechowski, ostatnio dyrektor kreatywny w Havas Worldwide Warsaw, rozpoczął pracę w agencji Heart & Brain.

Wojciechowski przejął obowiązki Karoliny Czarnoty, senior art director, i Moniki Kamińskiej, senior copywriter, które odeszły z H&B. Czarnota i Kamińska dołączyły do agencji w 2012 roku, wcześniej pracowały w agencji Publicis. 

Wojciechowski kierował działem kreacji Havas od marca 2016 do stycznia 2017 roku - wrócił do Havas Worldwide Warsaw po zaledwie dziewięciu miesiącach. Do czerwca 2015 roku był tam deputy creative directorem. Po rozstaniu z Havas Worldwide Warsaw w lipcu 2015 Wojciechowski dołączył do działu kreacji MullenLowe Warsaw (wcześniej Lowe Warsaw) jako deputy creative director. Wcześniej był deputy creative directorem w Young & Rubicam.

Klientami Heart & Brain są m.in. Polpharma, Grupa Żywiec, UPC.


(AMS, 27.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo