Temat: reklama

Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartosz Majkowski obejmuje stanowisko digital publisher w Papaya Films

Bartosz Majkowski w Papaya Films będzie odpowiedzialny za realizację produkcji w ramach Original Entertainment oraz całościową komunikację projektów w mediach (fot. materiały prasowe)

Bartosz Majkowski dołącza do Papaya Films i obejmuje stanowisko digital publisher w dziale digital & innovation.

Będzie odpowiedzialny za realizację produkcji w ramach Original Entertainment oraz całościową komunikację projektów w mediach. Majkowski przez ostatnie trzy lata rozwijał dział wideo "Gazety Wyborczej" i serwisu Wyborcza.pl na stanowisku wydawcy i producenta, a później zastępcy dyrektora obszaru wideo. Odpowiadał za produkcję projektów specjalnych, dystrybucję treści w serwisach "Gazety Wyborczej" oraz mediach społecznościowych. Rozbudowa struktury działu digital & innovation jest związana z wejściem firmy na rynek wydawców jakościowych treści wideo, produkowanych przez twórców związanych z Papaya Films, Papaya Young Directors oraz niezależnych, skupionych w oddziałach w Warszawie, Londynie oraz Nowym Jorku.

“Chcemy tworzyć treści przeznaczone na poszczególne platformy oraz zaistnieć jako pełnoprawny wydawca z unikalną strategią na rynku" - mówi Kacper Sawicki, producent i szef Papaya Films.


(AMS, 26.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.