Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 24, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wawa w Rzeszowie, Trzebnicy i Jeleniej Górze gra już tak, jak w całej sieci

Radio Wawa (Grupa Radiowa Time) zrezygnowało z formuły "non stop polo" dla trzech stacji: w Rzeszowie, Trzebnicy i Jeleniej Górze.

Dotychczas stacje Radia Wawa w Rzeszowie, Trzebnicy i Jeleniej Górze prezentowały niemal wyłącznie disco polo.

– Staramy się na bieżąco dostosowywać ofertę muzyczną do oczekiwań słuchaczy, w związku z czym w Rzeszowie, Trzebnicy i Jeleniej Górze rozszerzyliśmy zakres prezentowanej muzyki, przy czym piosenki disco polo nadal stanowią istotną część playlisty – informuje Monika Polewska, rzeczniczka Grupy ZPR Media (jej częścią jest Grupa Radiowa Time). Radio Wawa w tych miastach gra teraz pod hasłem "Zawsze polska muzyka", czyli jak w pozostałych dziewięciu rozgłośniach tej sieci.

Sieć Radio Wawa od 2004 roku gra tylko polską muzykę – przeboje lat 80., 90. oraz najnowsze utwory. Od 2015 roku na playliście pojawiają się utwory disco polo.

(KOZ, 24.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.