Temat: reklama

Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 14, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Natalia Makowska i Maciej Hilt awansują w OS3

Natalia Makowska została account directorem w OS3 (fot. materiały prasowe)

W OS3 awans na stanowisko account directora otrzymała Natalia Makowska, dotychczas senior account manager. W agencji utworzono stanowisko business development directora, które obejmie Maciej Hilt, dotychczas account director.

Natalia Makowska zarządza zespołem obsługującym takich klientów, jak Grupa TVN i Oceanic, a także bierze udział w procesach new business. Na nowym stanowisku nadal będzie odpowiadać za kierowanie podległymi teamami. Makowska doświadczenie zdobywała m.in. w agencjach BBDO Warszawa, DDB Warszawa (DDB&tribal), Interactive Solutions i Brain.

Press

Maciej Hilt jest związany z OS3 od 2012 roku, pracował m.in. dla marek: CCC, Volvo, PKO BP, Philips, Unilever, Intel. Głównymi zadaniami Macieja Hilta na nowym stanowisku jest rozwój biznesu agencji w nowych rozwiązaniach dla bieżących i przyszłych klientów OS3.


(AMS, 14.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.