Temat: radio

Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 13, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Molenda po odejściu z Radia Szczecin pracuje nad projektem multimedialnym

Rafał Molenda pracował wcześniej m.in. w TV Gryf, RMF FM, Pomorskiej Stacji Radiowej i Radiu Plama (fot. archiwum prywatne)

Rafał Molenda, wydawca Radia Szczecin, po 12 latach pracy w rozgłośni odchodzi z mediów i planuje własny biznes.

- Decyzja, którą podjąłem, jest efektem doświadczeń ostatniego roku. Dojrzewałem do niej bardzo długo. Sytuacja sprzed złożenia wypowiedzenia, o której napisała "Gazeta Wyborcza", utwierdziła mnie jedynie w przekonaniu, że decyduję się na właściwy krok – mówi Rafał Molenda. – Teraz znalazłem pomysł na siebie, przygotowuję biznesplan. Jest to projekt multimedialny – zdradza.

7 czerwca "Gazeta Wyborcza" (Agora SA) podała, że Molenda odmówił wyemitowania na antenie informacji, iż Andrzej Milczanowski (działacz opozycji PRL i minister spraw wewnętrznych w latach 1992-1995) spotkał się z byłymi działaczami SB, by obalić rząd PiS i gloryfikował służby bezpieczeństwa czasów PRL. Jako wydawca odmówił publikacji kolejnego materiału na ten temat bez przedstawienia stanowiska samego Milczanowskiego. Został też ukarany obniżeniem w tym dniu wyceny pracy - o połowę.

Rafał Molenda pracował wcześniej m.in. w TV Gryf, RMF FM, Pomorskiej Stacji Radiowej i Radiu Plama. Dyrektorem publicznego Radia Szczecin jest Artur Kubaj.

(JOK, 13.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: reklama

Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 14, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Natalia Makowska i Maciej Hilt awansują w OS3

Natalia Makowska została account directorem w OS3 (fot. materiały prasowe)

W OS3 awans na stanowisko account directora otrzymała Natalia Makowska, dotychczas senior account manager. W agencji utworzono stanowisko business development directora, które obejmie Maciej Hilt, dotychczas account director.

Natalia Makowska zarządza zespołem obsługującym takich klientów, jak Grupa TVN i Oceanic, a także bierze udział w procesach new business. Na nowym stanowisku nadal będzie odpowiadać za kierowanie podległymi teamami. Makowska doświadczenie zdobywała m.in. w agencjach BBDO Warszawa, DDB Warszawa (DDB&tribal), Interactive Solutions i Brain.

Press

Maciej Hilt jest związany z OS3 od 2012 roku, pracował m.in. dla marek: CCC, Volvo, PKO BP, Philips, Unilever, Intel. Głównymi zadaniami Macieja Hilta na nowym stanowisku jest rozwój biznesu agencji w nowych rozwiązaniach dla bieżących i przyszłych klientów OS3.


(AMS, 14.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.