Temat: programy telewizyjne

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 06, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Odpowiadał za reklamy w WP, teraz zajmie się tym w Polska Press Grupie

Maciej Kossowski do Polska Press Grupy przeszedł z Grupy Wirtualna Polska (fot. materiały prasowe)

Maciej Kossowski został dyrektorem zarządzającym biura reklamy Polska Press Grupy. Zastąpił na tym stanowisku Pawła Kosska, który teraz będzie jego zastępcą i dyrektorem ds. klientów strategicznych, odpowiedzialnym za relacje z domami mediowymi i kluczowymi klientami spółki.

Maciej Kossowski z rynkiem mediów i reklamy jest związany od ponad 20 lat. Przez ostatnie dwa lata odpowiadał za strategię sprzedaży i rozwój oferty reklamowej Grupy Wirtualna Polska, jako VP Sales Strategy i VP Media Product. W latach 2000-2014 związany był z Grupą Onet.pl, gdzie był m.in. dyrektorem sprzedaży i członkiem zarządu – odpowiadał za przychody reklamowe firmy. Współpracę z Onetem zakończył jako wiceprezes zarządu Media Impact Polska, spółki sprzedającej powierzchnie reklamowe w mediach grupy Onet-RASP.

 


(RH, 06.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.