Dział: INTERNET

Dodano: Maj 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

28 maja zadebiutuje podróżniczy program Kuźniara "Onet on tour"

28 maja o godzinie 10 Onet pokaże reportaż z wyjazdu Jarosława Kuźniara i Jacka Boneckiego do Rumunii. To pierwszy odcinek nowej serii podróżniczej "Onet on tour".

- Program kierujemy do tych, którzy nie chcą podążać trasami z przewodnika turystycznego. Wytyczamy własny szlak, wsłuchując się w rekomendacje ludzi żyjących w danym miejscu. Nie odrywamy się też od kontekstu społecznego i politycznego – zapowiada Jarosław Kuźniar.

W pierwszym odcinku Kuźniarowi towarzyszy fotograf i podróżnik Jacek Bonecki, który występuje jako nauczyciel fotografii podróżniczej. Partnerem strategicznym "Onet on tour" w Rumunii jest Panasonic. - Kiedy dostaliśmy ofertę współpracy przy projekcie, od razu uznaliśmy to za rewelacyjny pomysł. Rumunia była dla nas idealnym miejscem do pokazania aparatu Lumix GH5 - mówi Klara Ufnalewska, PR manager na Europę Środkową i Wschodnią w Panasonic. Produkcję reportażu z Rumunii wspierała również firma Mitsubishi Motors Polska.

"Onet on tour" ma się ukazywać co miesiąc, z różnymi gośćmi podróżującymi z Kuźniarem. Pierwszy odcinek trwa ok. 30 minut.

(JM, 25.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.