Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Połoska naczelnym Noizz.pl, Pawelec odpowiedzialny za struktury międzynarodowe

Filip Połoska przez ostatnie dwa lata był szefem programowym strony głównej Gazeta.pl (fot. materiały prasowe)

1 czerwca br. Filip Połoska zajmie stanowisko redaktora naczelnego serwisu Noizz.pl (Grupa Onet-RASP). Paweł Pawelec, współzałożyciel marki Noizz i obecny redaktor naczelny, obejmie nową funkcję na szczeblu międzynarodowym.

Filip Połoska przez ostatnie dwa lata był szefem programowym strony głównej Gazeta.pl (Agora SA). Od 1 czerwca br. będzie redaktorem naczelnym serwisu Noizz. - Chciałbym, aby marka Noizz zaczęła być kojarzona z ciekawym punktem widzenia młodych ludzi. Będziemy stawiać na autorskie treści i obecność w kanałach social media. Na pewno wyjdziemy na miasto: będzie dużo treści wideo, rozmów z ludźmi, relacji z wydarzeń. Planujemy wzmocnienie zespołu o kolejnych autorów - mówi Filip Połoska.

Paweł Pawelec, współzałożyciel marki Noizz i obecny redaktor naczelny, obejmie nową funkcję na szczeblu międzynarodowym. Do jego obowiązków należeć będzie rozwijanie platformy oraz wymiana treści pomiędzy oddziałami Noizz w poszczególnych krajach. Marka działa już w Niemczech, Serbii, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii. Rozwijając Noizz, Pawelec ma skupić się na odbiorcach z pokolenia C, czyli generacji YouTube'a.

(JOK, 25.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.