Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 24, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Startuje kampania nowej oferty T-Mobile - Supernet Video

24 maja startuje kampania promująca nową ofertę T-Mobile. Za jej kreację i realizację odpowiada agencja Bridge2Fun.

Stylistyka nowych spotów sieci T-Mobile będzie odbiegać od dotychczasowych produkcji - zarówno pod względem wizualnym, jak i copywrighterskim - oferta Supernet Video skierowana jest bowiem do pokolenia milenialsów. W ramach usługi za 5 zł miesięcznie klient uzyskuje nieograniczony dostęp do transferu treści wideo w jakości DVD, a za 10 zł więcej uzyskuje transfer wideo w jakości HD.

Kampania będzie obecna głównie w kanałach cyfrowych: mediach społecznościowych i serwisach VoD, a także w telewizji i radiu. Wykorzystane mają być reklamy display OOH, działania z influencerami i ambient.

Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom Mediavest Group (SMG), a działania reklamowe w internecie wspiera LiquidThread. Kampanię w mediach społecznościowych prowadzić będzie Agencja Warszawa. Materiały BTL opracowała agencja ARC Worldwide.

(TAD, 24.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.