Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 23, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Biuro Podróży Reklamy nagrodzone na AME Awards w Nowym Jorku

Agencja Biuro Podróży Reklamy zdobyła brąz na nowojorskim konkursie efektywności Advertising and Marketing Effectiveness Awards AME. Została nagrodzona w kategorii Public Relations za kampanię dla Szlachetnej Paczki.

To pierwsza od 10 lat i druga w historii konkursu nagroda dla agencji z Polski. "Szlachetny Projekt Filmowy" przygotowany przez Biuro Podróży Reklamy dla Stowarzyszenia Wiosna miał na celu wsparcie projektu Szlachetna Paczka.

AME Awards to organizowany od 1994 roku nowojorski konkurs, w którym jury złożone z przedstawicieli marketerów, media plannerów, dyrektorów strategicznych, dyrektorów kreatywnych i ekspertów social media nagradza najlepsze i najbardziej efektywne kampanie z całego świata.

(AMS, 23.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.