Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 23, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszyła polska wersja serwisu Politico

Ruszyło Politico.onet.pl, polska wersja serwisu Politico - jej szefem jest Michał Broniatowski, były redaktor naczelny "Forbes Polska".

- Politico, dziś najważniejsze źródło informacji o Unii Europejskiej, wkracza na główną stronę Onetu. Pracę zaczynamy od redagowania i prezentowania najciekawszych dla polskich czytelników artykułów z brukselskiej wersji portalu - mówi Michał Broniatowski. "Jeśli ktoś, czy to euroentuzjasta, czy eurosceptyk, chce coś sensownego o Unii Europejskiej wiedzieć, to nie ma wyboru – od teraz wpisuje adres Politico.onet.pl albo zagląda na nasze profile na Facebooku i Twitterze. Oczywiście dużo więcej dowie się na stronie Politico.eu" - dodaje Broniatowski w tekście powitalnym.

Serwis został podzielony na pięć głównych kategorii: Unia Europejska, Brexit, USA, Polityka, Inne. Na górze strony umieszczono najważniejsze wiadomości, poniżej znalazły się artykuły ułożone w kafelkowym layoucie.

Europejska edycja serwisu powstała w 2015 roku we współpracy Politico i Axel Springer SE (współwłaściciela Grupy Onet-RASP). Amerykańska wersja serwisu i gazety ruszyła w 2007 roku.

(JM, 23.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.