Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 23, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszyła polska wersja serwisu Politico

Ruszyło Politico.onet.pl, polska wersja serwisu Politico - jej szefem jest Michał Broniatowski, były redaktor naczelny "Forbes Polska".

- Politico, dziś najważniejsze źródło informacji o Unii Europejskiej, wkracza na główną stronę Onetu. Pracę zaczynamy od redagowania i prezentowania najciekawszych dla polskich czytelników artykułów z brukselskiej wersji portalu - mówi Michał Broniatowski. "Jeśli ktoś, czy to euroentuzjasta, czy eurosceptyk, chce coś sensownego o Unii Europejskiej wiedzieć, to nie ma wyboru – od teraz wpisuje adres Politico.onet.pl albo zagląda na nasze profile na Facebooku i Twitterze. Oczywiście dużo więcej dowie się na stronie Politico.eu" - dodaje Broniatowski w tekście powitalnym.

Serwis został podzielony na pięć głównych kategorii: Unia Europejska, Brexit, USA, Polityka, Inne. Na górze strony umieszczono najważniejsze wiadomości, poniżej znalazły się artykuły ułożone w kafelkowym layoucie.

Europejska edycja serwisu powstała w 2015 roku we współpracy Politico i Axel Springer SE (współwłaściciela Grupy Onet-RASP). Amerykańska wersja serwisu i gazety ruszyła w 2007 roku.

(JM, 23.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: technologie

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 23, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nexto.pl z nową aplikacją i ofertą premium

W weekend (20-21 maja) Nexto sprzedało ponad tysiąc członkostw Premium (fot. screen z serwisu Nexto.pl)

Internetowa księgarnia Nexto.pl (E-Kiosk SA) wprowadziła nową aplikację mobilną oraz usługę premium.

Nexto Premium oferuje zniżki na 40 proc. na audiobooki i e-booki oraz 15 proc. na cyfrowe wydania gazet i czasopism. Ponadto klienci usługi mają otrzymywać oferty specjalne.

Członkostwo w Nexto Premium kosztuje 100 zł za rok i 50 zł za pół roku, obecnie oferowane jest w promocyjnych cenach - odpowiednio 24,90 zł i 12,90 zł. Jak podaje spółka, w weekend sprzedała ponad tysiąc członkostw, z czego 80 proc. na cały rok.

Wraz z premierą nowej usługi udostępniono też aktualizację aplikacji Nexto, która ma jeden czytnik zarówno dla prasy, e-booków, jak i audiobooków.

(JM, 23.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.