Temat: reklama

Dział: PERSONALIA

Dodano: Maj 17, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Biernacka awansowała na dyrektor kreatywną w Isobar Polska

Joanna Biernacka z branżą reklamową związana jest od 1998 roku (fot. materiały prasowe)

Joanna Biernacka, która od października 2016 roku pełniła funkcję deputy creative directora Isobar Polska (Dentsu Aegis Network Polska), objęła stanowisko creative directora agencji. Na stanowisko studio directora awansował Mariusz Drzewiecki.

Press

Mariusz Drzewiecki (fot. materiały prasowe)

Joanna Biernacka do Isobar Polska dołączyła w maju ub.r. Jako creative group head, wspólnie z Maciejem Koziną, odpowiadała za zarządzanie jednym z zespołów kreatywnych agencji. W październiku Biernacka i Kozina awansowali na stanowisko deputy creative directorów i odpowiadali za zarządzanie całym zespołem kreacji. Kozina będzie nadal wspierał Biernacką w zarządzaniu działem kreacji.

Biernacka doświadczenie zdobywała w takich agencjach, jak Ammirati Puris Lintas, Leo Burnett, G7 i Ogilvy & Mather. Jej prace nagradzano na: Cannes Liones, Golden Drum, Epica Awards, Effie, The Sabre Awards, KTR.

Funkcję studio directora objął w Isobar Polska Mariusz Drzewiecki, który do tej pory pracował na stanowisku head of graphic designers. Będzie odpowiadał za zarządzanie zespołem designerów pracujących w agencji oraz za utrzymanie wysokiej jakości projektów. Drzewiecki do Isobaru dołączył po zakupie przez Dentsu Aegis Network Polska agencji Socializer, w której od 2012 roku również był dyrektorem studia. Realizował projekty dla takich klientów, jak: Warta, Ferrero, AXA, MasterCard, Eurobank, Play, Radio ZET, Provident.  

Oba stanowiska były ostatnio nieobsadzone - funkcję dyrektora kreatywnego pełnił ostatnio Yuri Drabent, który zrezygnował z pracy w październiku ub.r., a studio directorem był Bart Biały (rozstał się z Isobarem w lutym br., obecnie jest w Onet/RASP).

(AMS, 17.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.