Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Walter dołączył do rady nadzorczej Wirtualnej Polski

Piotr Walter w latach 2001-2009 był prezesem TVN (screen za tvn24.pl/wideo)

Zarząd Wirtualna Polska Holding SA poinformował, że zwyczajne walne zgromadzenie powołało na nową kadencję na prezesa spółki Jacka Świderskiego. Do rady nadzorczej spółki dołączył Piotr Walter.

Piotra Waltera, który pełnił funkcję wiceprezesa Grupy ITI, członka rady nadzorczej oraz przewodniczącego komitetu ds. strategii i kontentu TVN SA, byłego prezesa TVN, jako kandydata do rady nadzorczej zgłosiła spółka Orfe SA, jeden z udziałowców Wirtualnej Polski. Walter wyraził zgodę na kandydowanie oraz złożył wobec spółki stosowne oświadczenia.

Wprowadzenie do Wirtualnej Polski tak doświadczonego menedżera może wskazywać, że spółka poważnie myśli o rozwoju swojej oferty telewizyjnej. Przypomnijmy, że z czterech kanałów uruchomionych w ub.r. na MUX 8 telewizja Wirtualnej Polski radzi sobie najgorzej. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w lutym i marcu br. jej udział w rynku wyniósł 0,08 proc.

Ponadto 26 kwietnia br. ZWZ do rady nadzorczej spółki powołało: Jarosława Mikosa, Krzysztofa Krawczyka, Beatę Barwińska-Piotrowską, Mariusza Jarzębowskiego oraz Aleksandra Wilewskiego.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(IKO, 27.04.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.