Temat: akredytacje

Dział: IMPREZY

Dodano: Kwiecień 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rusza Festiwal Sektor 3.0 - nowe technologie w działaniach społecznych

Spotkanie odbędzie się 30 i 31 maja w Warszawie. Uczestników czekają dwa dni wypełnione warsztatami i seminariami przygotowanymi przez blisko 60 znawców trendów oraz speców od nowych technologii z różnych stron świata. "Sektor" będzie też okazją do przetestowania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, między innymi technologii Hololens czy programowania z wykorzystaniem robotów.

W festiwalu "Sektor 3.0" mogą wziąć udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, startupów, administracji publicznej i nauki. Liczba miejsc jest ograniczona do 600,a o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszenia. Link do rejestracji: http://www.sektor3-0.pl/festiwal. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Organizatorzy "Sektora" szykują 18 seminariów, a w kuluarach czekać będzie 20 stoisk targowych przygotowanych zarówno przez potentatów branży ICT – np. Intel, Microsoft, Cisco, jak i startupy – np. Sentione, Abyss Glass i organizacje non profit – np. Fundacja TechSoup, Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości. Na festiwalu nie zabraknie okazji do rozmów o tym, co czeka nas w najbliższej przyszłości, m.in. czy roboty zastąpią nasze miejsca pracy, w jaki sposób wirtualna rzeczywistość lub sztuczna inteligencja mogą wpływać na działania społeczne a także co oznacza dla nas rosnąca rola cyfrowego pieniądza. Uczestnicy będą mogli także przyjrzeć się z bliska najnowszym rozwiązaniom technologicznym takim, jak: wirtualną rzeczywistość, Hololens, wirtualne lustra Abyss Glass, czy programowaniez wykorzystaniem robotów.

Za realizację programu "Sektor 3.0" odpowiada Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Więcej informacji: http://sektor3-0.pl/.
Partner główny – Intel
Partner technologiczny – Microsoft
Partnerzy wspierający – Ericsson, Cisco
Patroni – Telecentre Europe, Ministerstwo Cyfryzacji, Szerokie Porozumienie na rzecz Umiejętności Cyfrowych,  Miasto Stołeczne Warszawa, Szkoła Główna Handlowa
Współpraca – Centrum Nauki Kopernik, Infoshare
Patroni medialni – Tygodnik Polityka, Press, Komputer Świat, PCLab, PARP, Mobile Trends, Ngo.pl, Dobra Strona Internetu, KobietyDoKodu, Crossweb, Fintek.pl, Nowymarketing.pl, Girls Code Fun

(PR, 26.04.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.