Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Time chce, by Radio Go nadawało pod nazwą Vox FM

Grupa Radiowa Time (Grupa ZPR Media) chce, aby przejęte przez nią Radio Go z Gorzowa Wielkopolskiego zmieniło nazwę na Radio Vox FM – wynika z naszych informacji.

Rozpoczynając nadawanie w 2015 roku, rozgłośnia nawiązała współpracę z Time. Radio m.in. przyjęło format muzyczny Radia Vox FM (adult disco). Jak informowaliśmy, założyciel Radia Go Andrzej Adamczyk sprzedał Time pozostałe 66 proc. udziałów w spółce będącej nadawcą stacji i jest ona jej jedynym udziałowcem. Teraz nowy właściciel chce zmienić nazwę Radia Go na Radio Vox FM.

Obecnie Radio Vox FM nadaje w 20 miastach Polski. W fali grudzień ub.r. - luty br. ta ponadregionalna stacja miała 3,7 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Millward Brown).

(KOZ, 15.04.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: media narodowe

Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 18, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trójka objęła patronatem radiowym Jarocin Festiwal

Program III Polskiego Radia został patronem medialnym tegorocznej edycji Jarocin Festiwal.

Poinformowano o tym na profilu imprezy na Facebooku w czwartek 13 kwietnia br., kiedy napisaliśmy, że Trójka straciła patronat radiowy nad Open’er Festival, organizowanym przez Alter Art. 

W 2016 roku patronat nad Jarocin Festiwal miało należące do Eurozetu Antyradio. Teraz jedna ze stacji tego nadawcy, prawdopodobnie właśnie Antyradio, będzie patronować Open’erowi. Organizatorami Jarocin Festiwal są Gmina Jarocin i Muzeum Regionalne w Jarocinie. Tegoroczna edycja odbędzie się 14-16 lipca br.

(KOZ, 18.04.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.