Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 14, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Żywot Briana" jako ilustracja męki Pańskiej. "To nie pomyłka"

"Głos Wągrowiecki" będzie z pewnością jednym z najpopularniejszych tygodników w okresie świąt. Wszystko za sprawą okładki, a dokładniej zdjęcia z filmu Monty Pythona - "Żywot Braiana". - To nie pomyłka - tłumaczy w mediach społecznościowych redakcja.

Pomysł "Głosu Wągrowieckiego" prawdopdobnie będzie wspominany przez internautów jeszcze przez kilka lat. Ktoś z tygodnika postanowił bowiem zilustrować mękę Pańską kadrem z filmu, który Kościół Katolicki nazwał swego czasu bluźnierstwem.

Jednak zespół "Głosu Wągrowieckiego" nie ma sobie nic do zarzucenia, a internautów odsyła do środka numeru. "Kto czyta Głos, a nie tylko zajawki, to zapewne wie, że wewnątrz gazety znajduje się artykuł kulturalny: Męka Pańska w filmie. Okładka nawiązuje do tego artykułu i nie jest to efekt pomyłki" - informuje redakcja na swoim profilu społecznościowym.

Koniecznie zobaczcie okładkę "Gazety Olsztyńskiej" - jest pod tym linkiem.

Press

(14.04.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.