Temat: AdMan Roku

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 06, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziś ogłosimy, kogo branża wybrała na AdMana Roku 2016

Dziś wieczorem w warszawskiej Villa Foksal zostaną ogłoszone wyniki piątej edycji plebiscytu AdMan Roku.

W jubileuszowej odsłonie konkursu organizowanego przez miesięcznik "Press" głosowało ponad 110 agencji reklamowych i domów mediowych. W tym roku w plebiscycie nastąpiły zmiany: zamiast, jak dotychczas, jednego tytułu AdMan Roku dla przedstawiciela branży komunikacji marketingowej - przyznane zostaną dwa tytuły: w kategorii agencji reklamowych i osobny w kategorii domów mediowych.

Laureatami poprzednich edycji byli:

  • AdMan Roku 2015 - Agnieszka Kosik - prezes MediaCom Warszawa
  • AdMan Roku 2014 - Izabela Albrychiewicz, prezes MEC
  • AdMan Roku 2013 - Marcin Maj, prezes OS3 Group
  • AdMan Roku 2012 - Kot Przybora i Iwo Zaniewski, twórcy, właściciele i dyrektorzy kreatywni agencji PZL (w czasie otrzymania nagrody - dyrektorzy kreatywni agencji PZL)

Nagroda AdMan Roku przyznawana jest za: sukces w biznesie reklamowym, nowatorstwo i kreatywność, promowanie najwyższych standardów pracy.

Wyniki konkursu można będzie śledzić już dziś od godz. 19.30 podczas gali, która odbędzie się w Villa Foksal (ul. Foksal 3/5, Warszawa - obowiązują zaproszenia). Informacje będziemy również zamieszczać na stronie Press.pl, w "Presserwisie" i w mediach społecznościowych.

Partnerami konkursu są: Wirtualna Polska, Allegro, Adobe Stock.
Partnerami gali są: Film Garden, Villa Foksal, Tank, Soundflower, Uprightmusic.
Patroni medialni: Social Press, Marketer+.

(06.04.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.