Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 23, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eurozet szykuje nowy projekt - Radio Takt

(fot. pixabay.com)

Eurozet zgłosił w Urzędzie Patentowym RP do rejestracji znaki towarowe "Radio Takt", "Takt Radio" i "Takt FM".

Dodatkowo zgłoszono te znaki z hasłem "najpiękniejsza muzyka". Czy Radio Takt zastąpi Radio Zet Gold? – Nie potwierdzam – stwierdza Małgorzata Kozieł, rzeczniczka Eurozetu.

Według naszych informacji Eurozet pracuje nad zastąpieniem Radia Zet Gold nowym projektem. Zet Gold to sieć 19 stacji grająca w formacie oldies (przeboje lat 60., 70. i 80. ubiegłego wieku). Stacja w fali grudzień 2016 - luty 2017 miała 1 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Millward Brown).

"To solidny format, po który słuchacze wciąż sięgają, aczkolwiek Gold jest teraz pod naszą baczną obserwacją biznesową i nie wykluczam, że będą modyfikacje zarówno formatu, jak i być może nazwy" – stwierdził w lutym w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Andrzej Matuszyńki, prezes Eurozetu.

Radio Zet Gold powstało w 2013 roku na bazie Planety FM, Radia Traffic FM i Radia Plus Toruń.

Na początku marca zarejestrowana została również domena Radiotakt.pl (nie udało nam się ustalić przez kogo).

(KOZ, 23.03.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.