Dział: PERSONALIA

Dodano: Marzec 17, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Kita został partnerem zarządzającym Extreme Events

Grzegorz Kita ograniczył działalność Sport Management Polska (fot. materiały prasowe)

Grzegorz Kita, prezes agencji Sport Management Polska, został współwłaścicielem spółki Extreme Events, która organizuje zawody biegowe Runmageddon. Jednocześnie ograniczył dotychczasową działalność.

„Bieżące działanie SMP zostanie w znaczącym stopniu zawieszone lub ograniczone jedynie do moich usług doradczo-konsultacyjnych” - informuje Grzegorz Kita.

Grzegorz Kita jako wiceprezes i partner zarządzający Extreme Events (został mniejszościowym udziałowcem) będzie zajmował się marketingiem, eventami i bieżącym zarządzaniem firmą. „Decyzja o inwestycji w Runmageddon nie była prosta, choć niezwykle ekscytująca. To spora zmiana w moim życiu, ale ten rynek ma niesamowite perspektywy. Obecnie prawie całe moje nakłady czasowe będą poświęcone Runmageddonowi” - tłumaczy Grzegorz Kita.


(IKO, 17.03.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PERSONALIA

Dodano: Marzec 19, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany kadrowe w "InStyle", "Gali" i "Glamour"

Daria Biedrzycka, Maja Chitro i Justyna Moraczewska

Dorota Lubańska została zastępcą redaktor naczelnej "InStyle". Magazyn ma też nową sekretarz redakcji i szefowe działów uroda i moda. Zmiany personalne objęły też należące do Wydawnictwa Burda magazyny "Glamour" i "Gala".

Dorota Lubańska przez cztery lata była sekretarzem redakcji w "Glamour". Wcześniej była wicenaczelną w "Cosmopolitan" i "Bravo Girl!" oraz szefową działu psychologia w "Shape", "She" i "Cosmopolitan". W "InStyle" zastąpiła Katarzynę Dąbrowską, która objęła stanowisko sekretarza redakcji "Gali".

Dotychczas "Gala" miała dwóch sekretarzy redakcji - Piotra Dunaja i Joannę Łazarz. Dunaj rozstał się z wydawnictwem, a Łazarz zastąpiła Lubańską na stanowisku sekretarza redakcji "Glamour".

Sekretarz redakcji "InStyle" została Maja Chitro. W latach 2014-2016 była redaktor naczelną magazynu "Enter the room". Dotychczasowa sekretarz redakcji Anna Konieczyńska-Dobrosielska rozstała się z Burdą.

Justyna Moraczewska została szefową działu uroda w "InStyle". Wcześniej, w latach 2003-2016 była szefową działu moda w "Cosmopolitan". Dotychczasowa szefowa działu Alicja Werniewicz rozstała się z wydawnictwem.

Daria Biedrzycka została szefową działu moda w "InStyle". Z tytułem związana jest od 2012 roku, była m.in. stylistką. To nowe stanowisko w tym magazynie.

(JM, 19.03.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY