Temat: technologie

Dział: TREśCI PROMOCYJNE

Dodano: Marzec 01, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Biznes napędzany technologią

Rozwój technologii całkowicie zmienił rzeczywistość biznesową. Innowacyjne rozwiązania bezsprzecznie przyczyniły się do zwiększenia wydajności i efektywności pracy. Dzięki dostępnym urządzeniom, takim jak smartfony, możemy nawet zarządzać przedsiębiorstwem bez spędzania 8 godzin przy biurku. W jednym, mobilnym urządzeniu mamy dostęp do wszelkich naszych dokumentów, możemy obsługiwać zaawansowane aplikacje biurowe, multimedia, a także pracować na plikach w chmurze – tak naprawdę cały biznesowy świat jest w zasięgu ręki. Smartfon staje się centrum dowodzenia, w którym liczy się szybkość i wydajność. W takich zadaniach specjalnych, idealnie sprawdzi się Huawei Mate 9 Pro, który został stworzony z myślą o wyjątkowych potrzebach użytkownika biznesowego.

Press

Bezkompromisowa szybkość i wydajność

Współczesny smartfon służy nie tylko komunikacji, ale ma pełnić także funkcję niezawodnego centrum dowodzenia. Powinien obsługiwać zaawansowane aplikacje biurowe, multimedia, a także gwarantować przechowywanie danych i możliwość intuicyjnej edycji plików. W świecie biznesu liczy się także prędkość działania. Mate 9 Pro wyposażony jest w ośmiordzeniowy, najszybszy na rynku procesor Kirin 960. Daje to gwarancję błyskawicznej pracy i wydajności smartfona, nie tylko zaraz po jego zakupie, ale też wiele miesięcy później.

Inteligentny smartfon

Huawei Mate 9 Pro jest zawsze gotowy do pracy. Dzięki nowatorskiemu algorytmowi samouczącego się systemu, zastosowanego w inteligentnej nakładce EMUI 5.0, smartfon przewiduje zachowania użytkownika i przygotuje zasoby z wyprzedzeniem. Jak to się dzieje? Telefon zapamiętuje, jakie funkcje były wykorzystywane w przeszłości, z jaką częstotliwością i w jakiej kolejności. Powtarzające się czynności, na przykład poranne sprawdzanie maila, zostaje zaklasyfikowane jako rytuał. Dzięki temu Huawei Mate 9 Pro, jeszcze przed uruchomieniem konkretnej aplikacji przez użytkownika, przygotowuje ją do działania w pamięci podręcznej, co redukuje czas jej uruchomienia do minimum.

Press

Wyjątkowa moc

Nie masz czasu na naładowanie smartfona? Dzięki autorskiej technologii Huawei SuperCharge, zaledwie 20 minut wystarczy, aby Mate 9 Pro działał przez cały dzień pracy. Smartfon został wyposażony w baterię o pojemności 4000mAh. Dzięki inteligentnej metodzie zarządzania energią, może wytrzymać do dwóch dni zwykłego użytkowania. Bateria jest zabezpieczona ośmiowarstwową ochroną termiczną, która zapobiega przegrzaniu telefonu i przeładowaniu ogniw.

Porsche wśród smartfonów

Huawei Mate 9 Pro przyciąga spojrzenia swoim wyjątkowym designem. Duży, efektowny ekran o zaokrąglonych krawędziach, metalowa obudowa ze szczotkowanego aluminium, szlifowane krawędzie zapewniają elegancki design urządzenia.

Wspaniały wygląd zapewnia także aparat z dwoma obiektywami, który powstał we współpracy z legendarną firmą Leica.

Dla prawdziwych koneserów powstała limitowana edycja Huawei 9 Porsche Design. To ekskluzywna wersja smartfona, łącząca w sobie innowacyjność technologii Huawei i wyjątkowe wzornictwo Porsche. Jest to wysublimowana propozycja dla osób, które lubią otaczać się wyjątkowymi przedmiotami.

 

Press

Cena Huawei Mate 9 PRO: 3699 PLN
Cena Huawei Mate 9 Porsche Design: 5699 PLN

www.huaweipolska.pl

Press

(01.03.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: radio

Dział: TREśCI PROMOCYJNE

Dodano: Styczeń 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Zet najbardziej opiniotwórczym medium [reklama]

Według najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów za grudzień 2016 roku liderem rankingu "Najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce" jest Radio Zet.

Radio Zet wyprzedziło telewizję TVN 24 i dziennik "Rzeczpospolita". Jak wynika z grudniowego zestawienia, Radio Zet było cytowane 414 razy.

Według raportu IMM od września ub.r. Radio Zet pozostaje liderem wśród najbardziej opiniotwórczych stacji radiowych w Polsce.

Press

[REKLAMA]

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY