Temat: internet

Dział: PERSONALIA

Dodano: Luty 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lis najbardziej popularnym i angażującym dziennikarzem na Twitterze

Profil Tomasza Lisa na koniec stycznia br. był obserwowany przez 617 tys. osób (fot. archiwum)

W styczniu ub.r. profil Tomasza Lisa był najbardziej popularny i najbardziej angażujący spośród profili dziennikarskich na polskim Twitterze - wynika z raportu firmy Sotrender.

Profil Tomasza Lisa, redaktora naczelnego tygodnika „Newsweek Polska”, (@lis_tomasz) obserwowało na koniec stycznia br. 617 tys. osób. W samym styczniu br. na jego profilu wykonano 196 tys. aktywności, co oznacza, że na jeden wpis Lisa obserwujący reagowali średnio 325 razy.

Pod względem aktywności Lis wyprzedził w zestawieniu Rafała A. Ziemkiewicza, publicystę "Tygodnika do Rzeczy" (@R_A_Ziemkiewicz) – w styczniu na jego profilu wykonano 165 tys. aktywności. Za nimi był profil Krzysztofa Stanowskiego z Weszlo.com (@K_Stanowski), który odnotował 114 tys. aktywności.

Najbardziej angażującym profilem w kategorii Media był profil TVP Info (146 tys. aktywności), a najwięcej obserwujących w tej kategorii ma profil TVN 24 (ponad 1,213 mln).

(Żródło: sotrender.com)

(JM, 10.02.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: programy telewizyjne

Dział: PERSONALIA

Dodano: Luty 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magdalena Ogórek i Jacek Łęski poprowadzą "Studio Polska" w TVP Info

Magdalena Ogórek i Jacek Łęski (screen za Youtube)

Magdalena Ogórek i Jacek Łęski będą nowymi prowadzącymi program "Studio Polska" w TVP Info.

Nowa para prowadzących zadebiutuje w najbliższą sobotę 11 lutego. Dotychczas gospodarzami "Studio Polska" byli Katarzyna Matuszewska i Maciej Pawlicki. Pawlicki został odsunięty od prowadzenia programu po tym, jak w ostatnim wydaniu (pod koniec stycznia) podał zmyśloną informację o aresztowaniu Ryszarda Petru, lidera Nowoczesnej (miał to być przykład fake news). W zeszłym tygodniu program nie został nadany.

"Studio Polska" zadebiutowało w wiosennej ramówce TVP Info. Program, nadawany w sobotę o 21.50, ma formę realizowanej na żywo debaty z aktywnym udziałem publiczności.

Magdalena Ogórek jest jedną z prowadzących "W tyle wizji" w TVP Info, a Jacek Łęski ma w TVP 1 swój cykl "Chodzi o pieniądze".

(RUT, KOZ, 10.02.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.