Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 02, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Jabrzyk producentem "Superwizjera" TVN

Nowy producent "Superwizjera" kompletuje zespół

TVN rozdziela redakcje "Uwagi!" i "Superwizjera". Producentem "Superwizjera" został Jarosław Jabrzyk – nieoficjalnie dowiedział się "Presserwis".

Z informacji, do których dotarliśmy, wynika, że Jarosław Jabrzyk producentem "Superwizjera" jest od 30 stycznia br. Ma to być efekt rozdzielenia redakcji „Uwagi!” i „Superwizjera” (zostały połączone cztery lata temu). Do nowej redakcji – jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – dołączyli już Jakub Stachowiak i Szymon Jadczak. Jabrzyk odmówił komentarza, odsyłając nas do biura prasowego Grupy TVN. Jednak biuro prasowe TVN nie udzieliło szczegółowych odpowiedzi na nasze pytania.
Jarosław Jabrzyk ostatnio pracował jako dziennikarz śledczy TVN, m.in. wspólnie z Bertoldem Kittelem tworząc w ramach „Superwizjera” cykl „Kittel/Jabrzyk przedstawiają”.
Szymon Jadczak poprzednio był producentem w Grupie TVN, przygotowywał m.in. „Turbo Kamerę” dla TVN Turbo, wcześniej był reporterem „Uwagi!”, jest też autorem bloga „Pisane na ostro”.
Jakub Stachowiak ostatnio pisał dla serwisu Oko.press, wcześniej przez osiem lat pracował w redakcji „Uwagi!” i „Superwizjera”. Od stycznia br. ponownie rozpoczął współpracę z TVN, zasilając zespół programu „Uwaga!”.
Pod koniec listopada ub.r. z TVN zostali zwolnieni szefowa redakcji i producentka "Uwagi!" oraz "Superwizjera" Monika Szymborska i jej zastępca Krzysztof Miączyński.

(TAD, 02.02.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.