Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”Muzyczna poczta UKF” w Trójce częściej i nowe audycje w ramówce

Artur Andrus poprowadzi w Trójce nową audycję we wtorki (fot. Piotr Król/Press)

Program III Polskiego Radia od poniedziałku 30 stycznia wprowadza kolejne zmiany do ramówki.

"Muzyczna poczta UKF" Tomasza Żądy, obecnie nadawana w piątki między 13 a 14, ma się pojawiać od poniedziałku do czwartku w tym paśmie. Z kolei "Akademii rozrywki" Artura Andrusa, emitowanej do tej pory od poniedziałku do czwartku, będzie można słuchać tylko w piątki po 13. Andrus poprowadzi za to nową audycję - we wtorki po 23. Zajmie ona miejsce programów Przemysława Psikuty z cyklu "Płyta długo grająca" - będą o nowej porze: w środy po 22. "Trzy kwadranse jazzu" Jana Ptaszyna Wróblewskiego zmienią czas emisji na soboty po 23. Wojciech Barczyński prowadzący w tym paśmie program "Dwie trzecie" otrzyma audycję w niedziele po 5: "After party".
Nowością w weekendowej ramówce Trójki będzie audycja "Przeminęło z wiadrem" (w nocy z soboty na niedzielę między 3 a 5). Poprowadzą ją Paweł "Paulus" Mazur i Krzysztof Siemak, czyli twórcy audycji "Windą na szafę" nadawanej przed laty w Radiostacji i Jazz Radiu.
12 lutego rusza wyprawa "Trzy sztuki w Antarktyce" pod patronatem Trójki, w ramach której Paweł Drozd będzie relacjonował podróż jachtem z miasteczka Ushuaia w Argentynie na Antarktydę i działania artystyczne w jej trakcie.

(KOZ, 27.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Wrocław z nagrodą International Radio of the Year

Publiczne Radio Wrocław otrzymał tytuł International Radio of the Year podczas paryskiej konferencji poświęconej rozgłośniom radiowym.

Na konferencji stacje otrzymują nagrody w kilkunastu kategoriach, m.in. dla najlepszej oprawy jinglowej, najlepszego radia internetowego, najlepszego programu integrującego lokalną społeczność. Przyznawana jest też nagroda  dla najlepszego radia niefrancuskojęzycznego, czyli International Radio of the Year. I właśnie w tej kategorii zwyciężyło Radio Wrocław.

(30.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo