Temat: prasa

Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 17, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Martyna Wojciechowska przestaje kierować "National Geographic Polska". Zastąpi ją Agnieszka Franus

Agnieszka Franus (fot. materiały prasowe)

18 stycznia br. nową redaktor naczelną miesięcznika „National Geographic Polska” i „National Geographic Traveler” (Wydawnictwo Burda) zostanie Agnieszka Franus. Zastąpi na tym stanowisku Martynę Wojciechowską, która objęła stanowisko dyrektor programowej Travel Channel.

Martna Wojciechowska była redaktor naczelną „National Geographic Polska” przez 10 lat. Agnieszka Franus jest związana z „National Geographic” od 15 lat, od 12 lat pełniła funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Od pięciu lat jest też dyrektorem artystycznym „National Geographic Traveler”.

Martyna Wojciechowska jako dyrektor programowa Travel Channel odpowiadać będzie za strategię programową oraz długofalowy rozwój stacji. Knał należący do Scripps Networks Interactive dołączył właśnie do portfolio Grupy TVN.

(MAK, 17.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: internet

Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 17, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Machała wiceprezesem WP ds. wydawniczych, Kossowski przechodzi do rady nadzorczej

Tomasz Machała (fot. materiały prasowe)

Tomasz Machała, dyrektor zarządzający obszarem wiadomości i biznes, wchodzi do zespołu zarządzającego Wirtualnej Polski, obejmując stanowisko wiceprezesa ds. wydawniczych. Wiceprezesem ds. produktu mediowego przestanie być Maciej Kossowski.

Potwierdziły się wcześniejsze informacje "Presserwisu" i Press.pl: Tomasz Machała dołączył do zarządu WP. Od 1 lutego będą mu podlegać wszystkie redakcje Wirtualnej Polski: strona główna WP, informacje, publicystyka, ekonomia, serwisy konsumenckie, rozrywka i serwisy gwiazdorskie, lifestyle i serwisy wideo, sport, zdrowie i parenting.

Machała będzie nadzorował również dział zarządzania kontentem, reklamę natywną i social media Wirtualnej Polski.

Wiceprezes produktu mediowego Maciej Kossowski trafi do rady nadzorczej Grupy Wirtualna Polska.

 

(JM, RUT, 17.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.