Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”Super Express” otrzymał sprostowanie zdjęcia marszałka Sejmu

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński przysłał ”Super Expressowi” sprostowanie zdjęcia, które opublikowała gazeta – poinformował na Twitterze wicenaczelny tytułu Hubert Biskupski.

Chodzi o zdjęcie opublikowane jako ilustracja tekstu ”Krętacz Kuchciński rozdał gigantyczne nagrody” z 14 grudnia ub.r. ”Nie jest to zdjęcie oryginalne, tylko poddane obróbce cyfrowej, retuszowi, fotomontażowy” – czytamy w treści sprostowania. Wyliczono w nim, że dodano takie elementy jak: ”trzy rozbłyski światła tzw. bliki, odpowiednio na głowie (na włosach), w dolnej części małżowiny lewego ucha, co może sugerować, że Marszałek Sejmu RP nosi kolczyk w uchu oraz na styku krawata i prawej klapy marynarki”, ”róż na prawym policzku”, ”umalowana na czarno rzęsa widocznego lewego oka” i ”umalowana na czarno widoczna lewa brew”.

(KOZ, 10.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Duży Format" i "Wysokie Obcasy" z wydaniami specjalnymi

Specjalne wydanie "Dużego Formatu" (fot. materiały prasowe)

10 stycznia w sprzedaży pojawiły się "DF. Magazyn Reporterów" - specjalne wydanie "Dużego Formatu" i "Światem rządzą kobiety" - specjalne wydanie "Wysokich Obcasów". Oba wydania specjalne dodatków do "Gazety Wyborczej" (Agora) zawierają teksty dotyczące ub.r.

W "DF. Magazynie Reporterów" znajdą się teksty opublikowane w ub.r. w "Dużym Formacie" m.in. przez Marcina Kąckiego, Tomasza Kwaśniewskiego, Pawła Piotra Reszkę, Grzegorza Sroczyńskiego, Justynę Kopińską oraz komiksy z serii „Polska mistrzem Polski” autorstwa Rafała Skarżyckiego i Tomasza Leśnika. W "Światem rządzą kobiety" znajdą się natomiast historie 25 najważniejszych kobiet ub.r. - m.in. pierwszej damy USA Michelle Obamy, burmistrz Tokio Yuriko Koike i premier Wielkiej Brytanii Theresy May.
Oba magazyny wydane są w formacie 205 x 270 mm. "DF. Magazyn Reporterów" ma 124 strony i kosztuje 13,99 zł, a "Światem rządzą kobiety" - 140 stron i kosztuje 9,99 zł. Nakład każdego z tych wydań specjalnych to 40 tys. egz. W sprzedaży będą dostępne przez trzy miesiące. Można je też kupić w wersji cyfrowej w serwisie Publio.pl.
Wydania specjalne promowane są w prasie ("Gazeta Wyborcza" i jej dodatki) oraz w internecie (Wyborcza.pl). Działania reklamowe przygotował dział promocji "Gazety Wyborczej".

(JM, 10.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo