Dział: KOMUNIKATY PRASOWE

Dodano: Styczeń 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

European VR Congress - save the date

Gotowi na potężną dawkę ekscytujących wirtualnych wrażeń? 23-24 maja 2017 r. Centrum Nauki Kopernik ponownie stanie się miejscem wymiany wiedzy na temat technologii VR i poznawania najnowszych projektów ją wykorzystujących. Zapraszamy na European VR Congress 2017!

Wiosenna edycja kongresu zaskoczy rozszerzoną strefą VR Expo i bogatszą ofertą programową. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w Speed Dating - cyklu szybkich spotkań kojarzących firmy VR z inwestorami oraz warsztatach pogłębiających wiedzę na wybrany temat np. cinematic VR. W ramach VR Expo zostanie również wydzielona strefa Startup Zone, w której będą prezentować się innowacyjne polskie i zagraniczne projekty.

European VR Congress jest nowoczesną i międzynarodową platformą wymiany wiedzy oraz doświadczeń, a także okazją, aby porozmawiać o nowych wyzwaniach, przed którymi stają nauka i biznes. To również prezentacja najnowszego sprzętu do produkcji w wirtualnej rzeczywistości, możliwość zapoznania się z innowacyjnymi projektami powstałymi w tej technologii, a także szansa spotkania potencjalnych partnerów i nawiązania ciekawych relacji biznesowych.

Pierwsza edycja  European VR Congress odbyła się w dniach 3-4 listopada 2016 roku. W wydarzeniu zorganizowanym przez Konferencje Agora uczestniczyło ponad pół tysiąca osób. Kongres był miejscem wymiany wiedzy eksperckiej całego spektrum tematów - od budownictwa, architektury przez gry komputerowe, sztukę i marketing do psychologii oraz pracy społecznej. Uczestnicy mogli przetestować m.in. najnowsza kamerę Ricoh Theta S, okulary Microsoft HoloLens, konsolę PlayStation VR i doświadczyć produkcji VR na 24 stoiskach VR Expo.

Więcej informacji: www.vrcongress.pl

(10.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: KOMUNIKATY PRASOWE

Dodano: Styczeń 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

100 lat istnienia firmy Nikon

25 lipca 2017 r. firma Nikon będzie świętować 100 lat swojego istnienia. Od momentu powstania jako Nippon Kogaku Kogyo w 1917 r., firma stale dostarcza światu unikalne i starannie wykonane technologie optyczne. 

W imieniu pracowników i twórców Nikona, firma serdecznie dziękuje wszystkim, którzy byli częścią tej podróży, za ich wsparcie w trakcie jej 100-letniej historii.

Z okazji obchodów 100-lecia, Nikon prezentuje specjalnie zaprojektowany na tę okazję logotyp oraz wyjątkową odsłonę strony internetowej.

Press

Odsłona strony internetowej z okazji 100-lecia Nikona

Zaprojektowany przez dział designu Nikona, logotyp będzie szeroko wykorzystywany jako symbol setnej rocznicy.

Press

Logotyp 100-lecia Nikona

(10.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo