Dział: KOMUNIKATY PRASOWE

Dodano: Styczeń 02, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Muzyka daje radość” - nowy konkurs Radia Złote Przeboje

Od poniedziałku, 2 stycznia br. Marcin Prokop zaprasza słuchaczy Radia Złote Przeboje do nowej zabawy „Muzyka daje radość”. Można w niej wygrać nagrody pieniężne, jeśli prawidłowo odgadnie się nazwisko gwiazdy lub nazwę zespołu muzycznego.

Codziennie słuchacze dostają od Marcina Prokopa trzy podpowiedzi uszeregowane od najtrudniejszej do najłatwiejszej. Za prawidłową odpowiedź po najtrudniejszej podpowiedzi można wygrać 1000 zł, po łatwiejszej można zdobyć 500 zł, a po najłatwiejszej - 250 zł. Okazja do wygrania pieniędzy pojawia się na antenie trzy razy dziennie, a słuchacze mogą włączać się do zabawy telefonicznie pod numerem (22) 4444 000. Konkurs potrwa do piątku, 27 stycznia br. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zloteprzeboje.pl.

Spot promujący zabawę można zobaczyć tutaj. Marcin Prokop zachęca w nim do wzięcia udziału w konkursie, ilustrując zagadki muzyczne. Spot wyprodukowało SVG Studio, a za ideę kreatywną i scenariusz spotu odpowiadał Dział programu i promocji Grupy Radiowej Agory.

Zabawę „Muzyka daje radość” wspiera promocja w internecie (Ipla, Onet, WP, serwisy Gazeta.pl) oraz w kinach sieci Helios.

(02.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: KOMUNIKATY PRASOWE

Dodano: Styczeń 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

European VR Congress - save the date

Gotowi na potężną dawkę ekscytujących wirtualnych wrażeń? 23-24 maja 2017 r. Centrum Nauki Kopernik ponownie stanie się miejscem wymiany wiedzy na temat technologii VR i poznawania najnowszych projektów ją wykorzystujących. Zapraszamy na European VR Congress 2017!

Wiosenna edycja kongresu zaskoczy rozszerzoną strefą VR Expo i bogatszą ofertą programową. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w Speed Dating - cyklu szybkich spotkań kojarzących firmy VR z inwestorami oraz warsztatach pogłębiających wiedzę na wybrany temat np. cinematic VR. W ramach VR Expo zostanie również wydzielona strefa Startup Zone, w której będą prezentować się innowacyjne polskie i zagraniczne projekty.

European VR Congress jest nowoczesną i międzynarodową platformą wymiany wiedzy oraz doświadczeń, a także okazją, aby porozmawiać o nowych wyzwaniach, przed którymi stają nauka i biznes. To również prezentacja najnowszego sprzętu do produkcji w wirtualnej rzeczywistości, możliwość zapoznania się z innowacyjnymi projektami powstałymi w tej technologii, a także szansa spotkania potencjalnych partnerów i nawiązania ciekawych relacji biznesowych.

Pierwsza edycja  European VR Congress odbyła się w dniach 3-4 listopada 2016 roku. W wydarzeniu zorganizowanym przez Konferencje Agora uczestniczyło ponad pół tysiąca osób. Kongres był miejscem wymiany wiedzy eksperckiej całego spektrum tematów - od budownictwa, architektury przez gry komputerowe, sztukę i marketing do psychologii oraz pracy społecznej. Uczestnicy mogli przetestować m.in. najnowsza kamerę Ricoh Theta S, okulary Microsoft HoloLens, konsolę PlayStation VR i doświadczyć produkcji VR na 24 stoiskach VR Expo.

Więcej informacji: www.vrcongress.pl

(10.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo