Temat: social media

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Disney dostarczy kontent Snapchatowi

Snapchat

Koncern medialny Disney będzie produkować treści dla serwisu społecznościowego Snapchat.

Treści przygotowywane na potrzeby Snapchata opierać się będą na formatach znanych z anteny należącej do Disneya telewizji ABC. Pierwszy projektem realizowanym w ramach kooperacji będzie audycja "Watch Party: The Bachelor" - spin-off popularnego reality show "The Bachelor". Debiut 10-odcinkowego projektu na Snapchacie planowany jest na 3 stycznia 2017 roku.

(LL, 23.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wyborcza.pl szykuje cztery kolejne formaty wideo

Wideo Gazety Wyborczej (screen za wyborcza.pl)

Serwis Wyborcza.pl w okresie świątecznym pokaże cztery premierowe odcinki nowych programów wideo.

Pierwszą nowością będzie "Studio Dużego Formatu", w którym Włodzimierz Nowak – były naczelny tego dodatku "Gazety Wyborczej" – porozmawia z reporterami o ich pracy. Nowak nawiąże do głośnych reportaży, znanych spraw, ale także bieżących, które pojawiają się ostatnio na łamach "DF".

Maciej Czajkowski, dyrektor kreatywny wideo Wyborcza.pl, poprowadzi program "Wielki mały świat", w którym na poważne pytania odpowiadają dzieci, dzieląc się z nim swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami. Dziennikarz "GW" Bartosz T. Wieliński w cyklu "Ale Historia – Niewymyślone" opowie o wybranych przez siebie historiach i wydarzeniach XX wieku.

Z kolei dziennikarze sportowi "GW" w programie "Szkoda, że tego nie zrobiłem" zapytają znanych sportowców o rzeczy, których w życiu nie zrobili, a chcieliby zrobić.
Wyborcza.pl premierowe wydania udostępni między 24 a 31 grudnia br. Na ten okres serwis przygotował też m.in. program "Stół wigilijny" (prowadzony przez Wojciecha Maziarskiego) i "5 najważniejszych trendów na 2017 rok" (specjalna edycja "Tematu dnia", której gospodarzem są dziennikarze "GW").

Wszystkie cztery nowe formaty regularnie emitowane będą od stycznia. "Studio Dużego Formatu", "Wielki mały świat" i "Szkoda, że tego nie zrobiłem" mają mieć premiery co tydzień, a "Ale Historia – Niewymyślone" – co dwa tygodnie.

(KOZ, 23.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo