Temat: prasa

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Kasprzak redaktorem naczelnym miesięcznika "Logo"

Marcin Kasprzak (fot. materiały prasowe Agory)

Marcin Kasprzak będzie od stycznia 2017 roku redaktorem naczelnym miesięcznika "Logo" (Agora SA). Zastąpi Mikołaja Kirschke, który rozstaje się z Agorą.

- To jeden z nielicznych magazynów męskich na polskim rynku, który nie jest wydawany na międzynarodowej licencji, a więc nie ma narzuconego DNA. To daje duże pole manewru i szansę na dostosowanie się do polskich realiów – mówi Marcin Kasprzak, nowy naczelny "Logo".

Kasprzak w latach 2009-2012 pracował jako dziennikarz w magazynie „Malemen”, a od maja 2012 roku był związany z wydawnictwem Marquard Media Polska – był redaktorem w magazynie „Playboy”. Od października 2014 był też redaktorem magazynu „Esquire”. W Marquard Media Polska odpowiadał również za wydania specjalne – „Kreator” (dodatek do magazynu „Playboy”) oraz „The Big Black Book” (dodatek do magazynu „Esquire”).

Poprzedni redaktor naczelny "Logo" Mikołaj Kirschke wraz z zastępcą Piotrem Zabłockim odeszli z Agory w listopadzie br., by zająć się własnym projektem.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(JK, 23.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.