Temat: prasa

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Kasprzak redaktorem naczelnym miesięcznika "Logo"

Marcin Kasprzak (fot. materiały prasowe Agory)

Marcin Kasprzak będzie od stycznia 2017 roku redaktorem naczelnym miesięcznika "Logo" (Agora SA). Zastąpi Mikołaja Kirschke, który rozstaje się z Agorą.

- To jeden z nielicznych magazynów męskich na polskim rynku, który nie jest wydawany na międzynarodowej licencji, a więc nie ma narzuconego DNA. To daje duże pole manewru i szansę na dostosowanie się do polskich realiów – mówi Marcin Kasprzak, nowy naczelny "Logo".

Kasprzak w latach 2009-2012 pracował jako dziennikarz w magazynie „Malemen”, a od maja 2012 roku był związany z wydawnictwem Marquard Media Polska – był redaktorem w magazynie „Playboy”. Od października 2014 był też redaktorem magazynu „Esquire”. W Marquard Media Polska odpowiadał również za wydania specjalne – „Kreator” (dodatek do magazynu „Playboy”) oraz „The Big Black Book” (dodatek do magazynu „Esquire”).

Poprzedni redaktor naczelny "Logo" Mikołaj Kirschke wraz z zastępcą Piotrem Zabłockim odeszli z Agory w listopadzie br., by zająć się własnym projektem.

(JK, 23.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Kalukin przechodzi z "Newsweek Polska" do "Polityki"

Rafał Kalukin (fot. za Newsweek Polska)

Rafał Kalukin z końcem roku zakończy pracę w "Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska), gdzie był dziennikarzem działu Polska. Od stycznia 2017 roku będzie publicystą politycznym w "Polityce" (Polityka).

- Chciałem coś zmienić, spędziłem w "Newsweeku" pięć lat, już się trochę zakopałem w rutynie. Oba tygodniki są dość podobne, akceptuję ich pryncypia, chociaż bardziej stonowany styl "Polityki" chyba bardziej mi pasuje. Nie rozstaję się z "Newsweekiem" konfliktowo - mówi Kalukin. Obecnie pracuje nad ostatnim tekstem do tego tygodnika.
Do redakcji "Newsweek Polska" dołączył w 2012 roku, wcześniej był dziennikarzem "Wprost" (2010-2012) i "Gazety Wyborczej" (1998-2010).

(JM, 23.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.