Dział: KOMUNIKATY PRASOWE

Dodano: Grudzień 20, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Święta i Sylwestra plejada gwiazd na antenie POLO TV

Największa w Polsce telewizja muzyczna POLO TV przygotowała specjalną ofertę świąteczno-sylwestrową. W Wigilię i Boże Narodzenie stacja zaprezentuje najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu gwiazd disco polo. W Sylwestra widzowie POLO TV będą mogli bawić się w rytm największych i najnowszych hitów muzyki tanecznej. Na scenie łódzkiej Atlas Areny zobaczymy najpopularniejsze gwiazdy disco polo oraz zagraniczna supergwiazdę.

W Wigilię i Boże Narodzenia (sobota – godz. 17.00 i 22.00, niedziela – godz. 17.30) na antenie POLO TV obejrzeć będzie można koncert „Hej, Kolęda”, odbywający się w zabytkowych wnętrzach kościoła w Tokarni na terenie Muzeum Wsi Kieleckiej. Najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewają m.in. Weekend, Boys, Akcent, Classic. Ponadto w wigilijną sobotę o godz. 20.00 stacja wyemituje program „Święta z Radkiem”, czyli kolędy w wykonaniu lidera zespołu Weekend Radka Liszewskiego w Klasztorze Pokamedulskim w Wigrach.

31 grudnia o godz. 20.00 na antenie POLO TV wystartuje najbardziej taneczny Sylwester w Polsce - wielki koncert w łódzkiej Atlas Arenie z udziałem największych gwiazd muzyki disco polo i dance. Na scenie nie zabraknie takich wykonawców, jak: Akcent, Weekend, Boys, After Party, Mig, Classic, Czadoman, Power Play, Playboys, Piękni i Młodzi, Defis. Ponadto wystąpi supergwiazda Inna, rumuńska piosenkarka znana z przebojów dance i eurodance.

Koncert sylwestrowy uświetnią specjalne pokazy pirotechniczne, laserowe oraz taneczne. Pojawi się także Super Wróż z noworocznym horoskopem. Gospodarzami imprezy będą prowadzący POLO TV: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska i Jacek Mędrala.

(20.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: KOMUNIKATY PRASOWE

Dodano: Grudzień 21, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rajd Dakar wraca do Telewizji Polskiej!

Od 2 stycznia Rajd Dakar powróci na anteny Telewizji Polskiej. Relacje z 39. edycji najsłynniejszego rajdu terenowego widzowie obejrzą w TVP1, TVP2, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Start 39. edycji odbędzie się 2 stycznia 2017 w paragwajskim mieście Asuncion, a następnie uczestnicy pokonają 12 etapów po bezdrożach Argentyny i Boliwii. Metę zaplanowano 14 stycznia w Buenos Aires. W Ameryce Południowej zobaczymy oczywiście Polaków, m.in.: Jakuba Przygońskiego (samochody), Jakuba Piątka (motocykle) oraz Rafał Sonika (quady).

Telewizja Polska wysyła do Ameryki Południowej dwie ekipy reporterskie. Rajd Dakar będą relacjonować doświadczeni już w tej imprezie dziennikarze: Rafał Patyra i Robert El Gendy. Relacje z Rajdu Dakar będzie można obejrzeć w Jedynce („Teleexpress”, „Sport” po „Wiadomościach” oraz specjalna kronika tuż po nich), Dwójce („Pytanie na Śniadanie”, „Sport Telegram” oraz specjalna kronika tuż po nim), a także w TVP Sport („Echa Stadionów”, „Sportowy Wieczór”, „Sportowa Sobota” i „Sportowa Niedziela”). Na stronie sport.tvp.pl znajdzie się specjalna zakładka poświęcona temu wydarzeniu.

Rajd Dakar to legendarna już impreza. W Polsce zyskała na znaczeniu pod koniec XX wieku, gdy na starcie stanęli nasi motocykliści: Jacek Czachor i Marek Dąbrowski. Z każdym rokiem „biało-czerwoni” zaczęli odgrywać w nim coraz ważniejsze role, by w końcu trafić do ścisłej czołówki: Rafał Sonik wygrał klasyfikacje quadów (2015), Krzysztof Hołowczyc był trzeci (2015) w rywalizacji kierowców, a Jakub Przygoński – szósty wśród motocyklistów (2014). Swoich sił w Rajdzie Dakar próbował także Adam Małysz uzyskując trzynasty wynik  w 2014 roku.

(21.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY