Temat: konkursy i nagrody

Dział: KOMUNIKATY PRASOWE

Dodano: Grudzień 16, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

SGL Local Press - konkurs dla mediów lokalnych

Konkurs SGL Local Press 2016

Rada Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie konkursu SGL Local Press za najlepsze teksty, fotografie i materiały wideo, które zostały opublikowane albo wyemitowane w lokalnych mediach w 2016 roku.

Konkurs SGL Local Press 2016 ma charakter otwarty - mogą w nim brać udział materiały nadesłane przez media lokalne (o zasięgu mniejszym niż województwo) bez względu na przynależność do SGL.

Na zwycięzców czekają nagrody finansowe i statuetki w następujących kategoriach:
I – dziennikarstwo śledcze i interwencyjne,
II – dziennikarstwo specjalistyczne,
III – reportaż prasowy,
IV – wywiad i inne gatunki publicystyczne,
V – fotografia, fotoreportaż‎,
VI – materiał wideo,
VII – portal gazety lokalnej,
VIII – dziennikarska akcja społeczna lub interwencyjna,
IX – gazeta roku.

Przyznane też zostaną dwie nagrody specjalne. Nagroda Muzeum Powstania Warszawskiego – za najciekawszy tekst o bohaterze zgłoszonym uprzednio do konkursy MPW im. Jana Rodowicza „Anody” oraz pod patronetem „GrandFront” za „Najładniejszą okładkę gazety” opublikowana w latach 1989-2016.

SGL na zgłoszenia czeka do 15 stycznia 2017 r.

Regulamin i szczegóły konkursu na stronie gazetylokalne.pl

(16.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: konkursy i nagrody

Dział: KOMUNIKATY PRASOWE

Dodano: Grudzień 20, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Święta i Sylwestra plejada gwiazd na antenie POLO TV

Największa w Polsce telewizja muzyczna POLO TV przygotowała specjalną ofertę świąteczno-sylwestrową. W Wigilię i Boże Narodzenie stacja zaprezentuje najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu gwiazd disco polo. W Sylwestra widzowie POLO TV będą mogli bawić się w rytm największych i najnowszych hitów muzyki tanecznej. Na scenie łódzkiej Atlas Areny zobaczymy najpopularniejsze gwiazdy disco polo oraz zagraniczna supergwiazdę.

W Wigilię i Boże Narodzenia (sobota – godz. 17.00 i 22.00, niedziela – godz. 17.30) na antenie POLO TV obejrzeć będzie można koncert „Hej, Kolęda”, odbywający się w zabytkowych wnętrzach kościoła w Tokarni na terenie Muzeum Wsi Kieleckiej. Najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewają m.in. Weekend, Boys, Akcent, Classic. Ponadto w wigilijną sobotę o godz. 20.00 stacja wyemituje program „Święta z Radkiem”, czyli kolędy w wykonaniu lidera zespołu Weekend Radka Liszewskiego w Klasztorze Pokamedulskim w Wigrach.

31 grudnia o godz. 20.00 na antenie POLO TV wystartuje najbardziej taneczny Sylwester w Polsce - wielki koncert w łódzkiej Atlas Arenie z udziałem największych gwiazd muzyki disco polo i dance. Na scenie nie zabraknie takich wykonawców, jak: Akcent, Weekend, Boys, After Party, Mig, Classic, Czadoman, Power Play, Playboys, Piękni i Młodzi, Defis. Ponadto wystąpi supergwiazda Inna, rumuńska piosenkarka znana z przebojów dance i eurodance.

Koncert sylwestrowy uświetnią specjalne pokazy pirotechniczne, laserowe oraz taneczne. Pojawi się także Super Wróż z noworocznym horoskopem. Gospodarzami imprezy będą prowadzący POLO TV: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska i Jacek Mędrala.

(20.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY