Temat: Grand Press

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 13, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grand Press 2016. Magdalena Rigamonti przeprowadziła najlepszy wywiad

Magdalena Rigamonti (fot. Adam Guz/Press)

Nagrodę Grand Press w kategorii Wywiad otrzymała Magdalena Rigamonti (”Dziennik Gazeta Prawna”) za wywiad „Zasady są jasne: wygrała ta partia i morda w kubeł”.

„Zasady są jasne: wygrała ta partia i morda w kubeł” to wywiad Magdaleny Rigamonti z dyrektorem TVP 2 Marcinem Wolskim, w którym dziennikarka wydobywa od niego wszystko, co chce.

 

Press

Pozostałe nominacje w kategorii Wywiad

„Naród między chrztem a bierzmowaniem” – wywiad Błażeja Strzelczyka („Tygodnik Powszechny”) z dominikaninem o. Ludwikiem Wiśniewskim o konserwatywnym Kościele, posłuszeństwie duchownych i o. Rydzyku, który mógłby stać się prorokiem zamiast politykiem.
„Rzepliński. Przekraczający granice, wszelkie” – wywiad Tomasza Kwaśniewskiego („Gazeta Wyborcza – Magazyn Świąteczny”) z Andrzejem Rzeplińskim, prezesem Trybunału Konstytucyjnego.
„Szydełko” – rozmowa Anny Dziewit-Meller („Wysokie Obcasy – Gazeta Wyborcza”) z ginekolożką ze Śląska o skutkach podziemia aborcyjnego w latach 50. XX wieku.

Press

„Nienawiść w puszczy” – wywiad Bożeny Aksamit („Duży Format – Gazeta Wyborcza”) z nawróconym myśliwym Zenonem Kruczyńskim.
„Zniesmaczona sympatyczka” – wywiad Rafała Wosia („Polityka”) z Kataryną, która mówi szczerze o trudach samodzielnego myślenia w czasach ideologicznych monobloków.
„Ja Piotrusia bardzo chciałam” – wywiad Renaty Grochal („Gazeta Wyborcza – Magazyn Świąteczny”) z matką piłkarza Macieja Szczęsnego, która radzi Jarosławowi Kaczyńskiemu, by nie decydował za kobiety, czy mają rodzić dzieci z chorobą Downa.

Press

(13.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.