Temat: marketing

Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 02, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Fortuna przez kolejne lata sponsorem głównym Legii

Zakłady bukmacherskie Fortuna przez kolejne dwa i pół roku będą sponsorem głównym klubu piłkarskiego Legia Warszawa. Nowa umowa zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2017 roku.

Poprzedni kontrakt sponsorski zakłady bukmacherskie podpisały z klubem na początku 2014 roku. W ramach porozumienia logotyp firmy będzie obecny na koszulkach meczowych piłkarzy Legii, na stadionie oraz materiałach informacyjnych i promocyjnych klubu, a także w internecie, w tym mediach społecznościowych. - Ostatnie trzy lata to dla Legii okres sukcesów, a dla nas ugruntowanie pozycji na rynku bukmacherskim. Współpraca z klubem miała tutaj duże znaczenie - mówi Leszek Haba, head of marketing PL w firmie Fortuna.
Wysokość kontraktu sponsorskiego zależy m.in. od tego, ilu kibiców Legii będzie zawierać zakłady bukmacherskie w Fortunie.

(MAC, 02.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.