Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Grudzień 02, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

MSLGroup ujawnia, ile płaci pracownikom

MSLGroup ujawniła system wynagrodzeń

Agencja PR MSLGroup ujawniła swój system wynagrodzeń i podaje kwoty, jakie zarabiają pracownicy. Najwięcej dostaje senior advisor - do 15 tys. zł (wszystkie stawki brutto).

Przedział zarobków zaczyna się od 3,1 tys. zł – tyle otrzyma na początek junior account executive. Natomiast senior account executive, z co najmniej trzyletnim doświadczeniem, zarobi prawie 5,9 tys. zł. Na stanowiskach junior advisor i junior account manager z pięcioletnim doświadczeniem zarobki zaczynają się od 5,8 tys. zł. Senior advisor zarabia 12-15 tys. zł (10-letni staż pracy), a account director - 11-14,3 tys. zł (12-letni staż pracy).
MSLGroup podkreśla, że ujawnienie zarobków jest odpowiedzią na potrzeby pracowników i klientów, którzy mają kłopoty z porównaniem ofert różnych agencji PR. „Ujawnienie widełek płacowych to ruch fair wobec naszych pracowników i klientów. Transparentność jest ważnym elementem budowania odpowiedzialnego biznesu” – tłumaczy Sebastian Hejnowski, CEO MSLGroup na region Europy Środkowej i Wschodniej.

(IKO, 02.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.