Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 30, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis NaTemat.pl z nowym layoutem

natemat.pl

Serwis NaTemat.pl ma nowy layout. Wyeksponowane zostały duże zdjęcia i boksy.

Nowością jest boks z samymi linkami do najważniejszych newsów oraz nowe kategorie, takie jak Grzeje, Chcę to i Must have zamiast tradycyjnych Wydarzenia, Polityka lub Newsy.

- Redesign był podyktowany przede wszystkim chęcią zmiany i wyróżnienia się na rynku. Na stronie głównej znaleźliśmy sporo nowego miejsca, bo w związku ze wzrostem firmy produkujemy jeszcze więcej treści, a gdzieś chcemy je pokazywać. Moim ulubionym elementem są formaty specjalne, w których możemy pokazywać treści redakcyjne i materiały dla klientów - wyjaśnia Michał Mańkowski, dyrektor operacyjny ds. core businessu w Grupie NaTemat.

Layout został przygotowany przez Renatę Machałę, która realizowała też poprzednie layouty tego serwisu. Od strony redakcyjnej liderem projektu jest Michał Mańkowski, kwestiami technologicznymi zajmuje się project menedżerka Alicja Gielniowska.

(JM, 30.11.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.