Temat: szkolenia

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 24, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Na TechCamp poznasz narzędzia cyfrowej komunikacji

TechCamp

Departament Stanu USA, Ambasada USA, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Digital Communication Network zapraszają na międzynarodową konferencję TechCamp.

Tematem spotkania są narzędzia cyfrowe używane w komunikacji, z naciskiem na odbiorców mediów. Uczestnicy spotkania będą rozmawiać o m.in. o tym, jak odróżnić informacje rzetelnie przygotowane od tych nieprawdziwych, zobaczą jak prezentować dane i ilustrować złożone zjawiska społeczne, gospodarcze i ekonomiczne. Dowiedzą się jak znaleźć czas, by weryfikować informacje, które przekazują swoim odbiorcom. Poznają także nowe pomysły na zapewnienie swoim mediom stabilności i niezależności finansowej.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji powinny najpóźniej do 25 listopada 2016 wypełnić ten formularz. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonione zostaną 44 osoby, które otrzymają zaproszenie na TechCamp. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone do 15 grudnia 2016. Organizatorzy pokrywają uczestnikom koszty podróży, wyżywienia oraz pobyt w hotelu w czasie konferencji.

(24.11.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.