Temat: public relations

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 21, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Społeczna akcja świąteczna Powiślańskiej Fundacji Społecznej

Bohaterka akcji Powiślańskiej Fundacji Społecznej

Powiślańska Fundacja Społeczna „Listami od siostry Mikołaja” przypomina o swojej działalności.

Powiślańska Fundacja Społeczna od 27 lat troszczy się o mieszkające na warszawskim Powiślu dzieci z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych i zagrożonych rozpadem. Jej  podopieczni to dzieci niedożywione, zaniedbane. Ich rówieśnicy marzą o grach komputerowych, tabletach i zagranicznych wyjazdach. One – marzą o innym życiu. Najczęstsza pomoc, z jakiej korzystają rodziny, to zasiłki przydzielane przez instytucje. Pieniądze jednak nie rozwiązują problemu - potrzeba czegoś więcej niż materialne wsparcie. Najbardziej potrzeba uwagi, opieki i ciepła.
Bohaterką akcji  Powiślańskiej Fundacji Społecznej jest siedmioletnia Zuzia, siostra Mikołaja.  Zuzią i innymi dziećmi codziennie po szkole opiekują się wychowawcy, razem to 30-cioro maluchów. Fundacja  chce zapewnić im opiekę również w przyszłym roku i prosi darczyńców o wpłaty na ten cel.
Kampania startuje 21 listopada 2016 roku i potrwa do końca grudnia. Są to  mailingi rozsyłane  do ponad 20 tyś. mieszkańców Śródmieścia, a na Powiślu - zawisły plakaty. Planowana jest  też akcja bannerowa na portalach społecznościowych i na fanpage’u Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Powstała też specjalna strona internetowa www.dziecipowisla.pl, poprzez którą można przekazać darowiznę.

(AMS, 21.11.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.