Temat: marketing

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 17, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Biedronce będą dostawy Świeżaków - zapewnia Jeronimo Martins

Gang Świeżaków (screen za youtube.com)

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, zapewnia, że umożliwi wszystkim klientom spełniającym wymogi promocyjnej akcji „Gang Świeżaków” odbiór maskotek.

Akcja „Gang Świeżaków” rozpoczęła się 29 sierpnia br. i potrwa do 20 listopada br. W tym okresie klienci Biedronki, robiąc zakupy, zbierają naklejki, które następnie mogą wymieniać na pluszowe maskotki przedstawiające warzywa i owoce. I chociaż odbiór Świeżaków możliwy jest do 4 grudnia br., w niektórych sklepach już zabrakło maskotek.
„Akcja »Gang Świeżaków« od samego początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem naszych klientów. W efekcie, mimo zapewnienia dużego zapasu maskotek, może zdarzyć się tak, że w niektórych naszych sklepach wyczerpała się ich dostępna pula” - tłumaczy w e-mailu biuro prasowe Jeronimo Martins Polska, ale nie informuje, czy akcja będzie przedłużona. Biedronka podkreśla, że w regulaminie zastrzegła brak dostępności maskotek w danej placówce. „Jesteśmy jednocześnie świadomi niesłabnącej popularności naszej akcji i dalszego zainteresowania klientów wzięciem w niej udziału. Chcąc zapewnić wszystkim zainteresowanym możliwość skorzystania z akcji »Gang Świeżaków«, już zaplanowaliśmy dodatkowe dostawy pluszaków do naszych sklepów” - tłumaczy dalej biuro prasowe i odsyła osoby zainteresowane promocją, aby kontaktowały się z pracownikami sklepów „w celu uzgodnienia odbioru wybranej maskotki, jak tylko będzie ona dostępna”.

(IKO, 17.11.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.