Temat: wyniki finansowe

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 11, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Stopklatka TV od stycznia do września zarobiła na reklamach ponad 20 mln zł

Stopklatka

Stopklatka SA, nadawca telewizji naziemnej Stopklatka TV, po pierwszych trzech kwartałach br. powiększyła przychody, ale wciąż notuje stratę.

W okresie od stycznia do września br. przychody Stopklatki ze sprzedaży wyniosły 20,1 mln zł (wzrost o 10,9 proc. w porównaniu z tym okresem ub.r.). Praktycznie wszystkie wpływy spółki pochodziły ze sprzedaży czasu reklamowego w kanale Stopklatka TV. Rok do roku przychody reklamowe spółki wzrosły o 11,3 proc.
Strata Stopklatki zmniejszyła się o 61,6 proc., z 2,5 mln zł do 963 tys. zł.
Wśród właścicieli Stopklatki są Agora SA i Kino Polska TV SA. Spółka w trzecim kwartale br. zrezygnowała z serwisu filmowego Stopklatka.pl – został on przekształcony w oficjalną stronę stacji telewizyjnej.

(KOZ, 11.11.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 12, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Info bez Krzysztofa Skiby. Został zwolniony przez klip o ekshumacji?

Krzysztof Skiba (fot. Jacek Bogdan, wikipedia.org)

Krzysztof Skiba nie będzie już prowadził nadawanych na antenie TVP Info programów „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra”.

Artysta uważa, że Telewizja Polska podziękowała mu za współpracę przez klip o ekshumacjach ofiar katastrofy smoleńskiej. Skiba nigdy nie ukrywał, że nie było mu „po drodze” z obecną władzą i nie bał się jej publicznie krytykować.

 

 

Od niedawna programy „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra” mają nową prowadzącą – to była kandydatka na urząd Prezydenta RP – Magdalena Ogórek.

* * *

„W tyle wizji” to audycja publicystyczno-satyryczna nadawana wieczorami od poniedziałku do piątku na antenie TVP Info. Program prowadzą: Rafał Ziemkiewicz, Marcin Wolski, Krzysztof Feusette, Wiktor Świetlik, Magdalena Ogórek, Waldemar Ogiński, Łukasz Warzecha, Stanisław Janecki i Dorota Łosiewicz.

(12.11.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo