Temat: public relations

Dział: PERSONALIA

Dodano: Listopad 08, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Za komunikacją Ryszarda Petru i jego partii stoi Jakub Bierzyński i OMD Poland

Jakub Bierzyński (fot. archiwum)

Jakub Bierzyński, prezes OMD Poland, jest doradcą Ryszarda Petru i partii Nowoczesna w zakresie komunikacji i marketingu – poinformował tygodnik „Newsweek Polska”.

Z artykułu „Nowoczesna polityka. Kto pomaga Ryszardowi Petru” wynika, że Jakub Bierzyński podpowiada Ryszardowi Petru „polityczne posunięcia i przygotowuje tezy wystąpień”. Miał on m.in. napisać noworoczne przemówienie Petru, a także być autorem określenia „Misiewicze” nawiązującym do Bartłomieja Misiewicza, byłego rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej (partia posługiwała się tym określeniem wytykając władzy nepotyzm). Bierzyński nie potwierdził tych informacji tygodnikowi.
- Pracujemy dla Nowoczesnej jako dom mediowy, kupujemy kampanie, w tym momencie kampanie fundraisingowe – mówi Jakub Bierzyński zaznaczając, że współpracują z tą partią od kampanii wyborczej.
Czy dom mediowy może angażować się w ten sposób w działalność polityczną? - Ktoś musi. Ma to o tyle wpływ na funkcjonowanie firmy, że w obecnych czasach nie uda mi się wygrać przetargów spółek skarbu państwa. A skoro i tak w nich nie startuję, to nie mam nic do stracenia i mogę coś dobrego dla kraju zrobić – tłumaczy Bierzyński.

(IKO, 08.11.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.