Temat: konkursy i nagrody

Dział: IMPREZY

Dodano: Listopad 08, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zgłoś pracę do konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską

Po raz dwudziesty rozpisano konkurs o Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską im. Tadeusza Mazowieckiego. Organizatorzy zapraszają do udziału dziennikarzy, których prace pogłębiają wiedzę o kraju sąsiada i pozwalają na wzajemne zrozumienie.

Polsko-Niemiecka Nagroda Dziennikarska przyznawana jest w czterech kategoriach: Prasa, Radio, Telewizja oraz „Dziennikarstwo na Pograniczu” - wysokość każdej z nich wynosi 5 tysięcy euro.

Dziennikarze i redakcje z Polski i Niemiec mogą zgłaszać prace, które po raz pierwszy ukazały się drukiem, zostały wyemitowane bądź udostępnione w internecie w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2016 roku. Prace opublikowane w języku polskim należy zgłaszać do biura Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, a te w języku niemieckim – do Biura Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej w kancelarii Wolnego Państwa Saksonia, niezależnie od tego, jakiej narodowości jest autor. Warunki konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne będą od 14.11.2016 na stronie fwpn.org.pl/aktualnosci.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 10 stycznia 2017 roku.

(08.11.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.