Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 04, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizyjne programy informacyjne straciły widzów w październiku

Programy informacyjne w październiku przyciągały do głównych anten mniej widzów niż rok wcześniej. „Wiadomości” TVP 1 wygrały z „Faktami” w TVN, ale biorąc pod uwagę emisję w TVN 24 BiS, liderem były „Fakty”.

Z naszej analizy danych Nielsen Audience Measurement wynika, że „Wiadomości” w TVP 1 oglądało w październiku br. średnio 3,27 mln osób - to o 443 tys. mniej niż w październiku ub.r. Z kolei „Fakty” w TVN gromadziły 3,18 mln widzów (135 tys. mniej niż rok temu), przegrywając z „Wiadomościami” o 94 tys. widzów. „Fakty” są jednak równocześnie emitowane w TVN 24 BiS, gdzie w październiku br. oglądało je 191 tys. osób – co w sumie daje 3,37 mln widzów, czyli 97 tys. więcej, niż miały „Wiadomości”.
Trzecie miejsce zajął „Teleexpress”, który przyciągał do Jedynki 2,92 mln widzów i stracił najwięcej w porównaniu z ub.r. - 671 tys. widzów. „Wydarzenia” w Polsacie oglądało 2,27 mln osób (spadek o 297 tys.), a po uwzględnieniu równoległej emisji w kanałach Polsat News i Polsat News 2 łączna widownia „Wydarzeń” wynosiła 2,44 mln osób. Natomiast „Panorama” gromadziła w Dwójce 1,44 mln widzów – 51 tys. mniej niż rok temu.

Copy: Pr informacyjne maj
Create column charts

(RUT, 04.11.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.