Temat: radio

Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 26, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Chodurski nie jest już naczelnym Polskiego Radia 24

Michał Chodurski został odwołany z funkcji p.o. dyrektora i redaktora naczelnego Polskiego Radia 24 – poinformowało Polskie Radio w komunikacie prasowym. Nowym dyrektorem i naczelnym rozgłośni został Tomasz Kuc.

Michał Chodurski z początkiem listopada obejmie stanowisko doradcy zarządu Polskiego Radia ds. programowych. Nowym dyrektorem i redaktorem naczelnym Polskiego Radia 24 będzie Tomasz Kuc, dotychczas zastępca dyrektora anteny. Stanowisko wicedyrektora obejmie Krzysztof Gottesman, kierownik redakcji publicystyki.
Z Polskiego Radia 24 odchodzi również Anna Godzwon. Godzwon potwierdza, że rozstaje się z Polskim Radiem. Zaznacza, że to była jej decyzja. Godzwon od listopada ub.r. do stycznia br. była redaktor naczelną Polskiego Radia 24. Ostatnio pracowała jako wydawca.
Z kolei nowo utworzone stanowisko zastępcy sekretarza programu Polskiego Radia 24 objęła Joanna Turek. Turek do Polskiego Radia przeszła z Telewizji Republika, w której była dyrektorem ds. ramówki. Sekretarzem programu jest Jerzy Tomaszewski.

(KOZ, 26.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 27, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Hendel będzie nowym wydawcą czasopism Agory

Zmienia się struktura organizacyjna pionu czasopism w Agorze. Działem sprzedaży od 1 listopada br. pokieruje Joanna Garbaczewska, wydawcą wszystkich czasopism Agory będzie zaś Piotr Hendel. Z firmą żegna się dotychczasowy wydawca tytułów lifestylowych - Agnieszka Rożewska.

Dyrektorem pionu czasopism nadal będzie Katarzyna Kolanowska. Jej dotychczasowa zastępczyni Joanna Garbaczewska pokieruje dodatkowo działem sprzedaży. Przez ostatnie dwa lata była ona wydawcą bezpłatnego dziennika "Metrocafe.pl" (został zamknięty).
Piotr Hendel był dotychczas wydawcą grupy tytułów budowlano-wnętrzarskich Agory.
Agnieszka Rożewska, wydawca grupy tytułów lifestylowych („Avanti", „Logo", „Kuchnia", „Dziecko", „Pogoda na Życie") z dniem 1 listopada odchodzi z wydawnictwa.

(JK, 27.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.