Dział: RADIO

Dodano: Październik 20, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwie serwisantki Trójki na trzy miesiące trafiły do działu dokumentacji IAR

Serwisantki radiowej Trójki Małgorzata Spór i Anna Zaleśna zostały przeniesione do działu dokumentacji Informacyjnej Agencji Radiowej - dowiedział się ”Presserwis”.

Jak wynika z naszych ustaleń, Spór i Zaleśną zdjęto z grafików prowadzących dzienniki w Programie III. Dziennikarki trafiły na trzy miesiące do działu dokumentacji. Zdecydowała o tym dyrekcja IAR - od wiosny IAR podlegają serwisanci Jedynki i Trójki. Zgodnie z prawem pracy pracowników można oddelegować do innych obowiązków na trzy miesiące bez podania przyczyny.
- Polskie Radio nie zamierza komentować wewnętrznej polityki kadrowej - ucina rzecznik radia Łukasz Kubiak. Nieoficjalnie mówi się, że Małgorzata Spór i Anna Zaleśna miały zostać przeniesione za podawanie na antenie informacji, które władzom radia się nie podobały.
Małgorzata Spór pracuje w Polskim Radiu od 2001 roku, a Anna Zaleśna od 2007 roku.

(KOZ, 20.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.