Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 13, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ponad 7 mln osób oglądało mecz Polski z Armenią w Polsacie i Polsat Sport

Po golu Roberta Lewandowskiego w 95. minucie meczu Polakom udało się wygrać z Armenią 2:1 (fot. Polsat)

Mecz Polska – Armenia transmitowany we wtorek 11 października w Polsacie i Polsacie Sport oglądało w sumie 7,2 mln widzów.

W czasie transmisji meczu trzeciej kolejki spotkań eliminacji piłkarskich mistrzostw świata Rosja 2018 obie anteny Grupy Polsat miały w sumie 43,9 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej i 50 proc. w grupie komercyjnej. Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.
Widownia wtorkowego spotkania była o ok. 100 tys. wyższa niż w przypadku sobotniego meczu z Danią, który w Polsacie i Polsat Sport oglądało łącznie 7,1 mln widzów. We wtorek Polska wygrała z Armenią 2:1. Kolejne spotkanie eliminacyjne nasza reprezentacja rozegra 11 listopada br. w Rumunii. Dane: Nielsen Audience Measurement.

(RUT, 13.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 13, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zoom TV wystartuje we wtorek 25 października 2016 roku

Zoom TV rusza 25 października

Jako pierwsza z nowych telewizji naziemnych na ósmym multipleksie wystartuje Zoom TV. Stacja rozpocznie nadawanie 25 października br.

Nadawcą Zoom TV jest spółka Cable Television Networks & Partners (CTNP), założona przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej (PIKE) i Kino Polska. Jak informuje Ewa Michalska, prezes CTNP, nadawcy Zoom TV, „moment startu nie jest przypadkowy”, bo zbiega się z galą 43. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE w Łodzi. Od początku nadawania kanał Zoom TV będzie dostępny u większości operatorów telewizji płatnej.
Część programów do ramówki nowej telewizji przygotują partnerskie telewizje lokalne. „Naszą flagową propozycją będzie program interwencyjno-reporterski „Bliżej! Magazyn reporterów” produkowany przez łódzką Toya TV oraz poznańską WTK” – stwierdza Barbara Bilińska, dyrektor programowa Zoom TV. Kanał będzie też emitował filmy i seriale oraz produkcje Grupy Onet.pl, z którą współpracuje programowo. Jak informowaliśmy, w ramówce stacji znajdzie się m.in. autorski program Piotra Najsztuba.
Nowa TV szykowana na MUX 8 przez Grupę ZPR wystartuje 9 listopada br., a kanał Wirtualna Polska – 2 grudnia. Dokładnej daty startu nie podaje jeszcze tylko Agora, która chce w tym roku uruchomić na MUX 8 kanał Metro.

(RUT, 13.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY