Temat: programy telewizyjne

Dział: RADIO

Dodano: Październik 06, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”Miasto Archipelag” Filipa Springera w Trójce w odcinkach

Program III Polskiego Radia emituje w odcinkach książkę ”Miasto Archipelag” Filipa Springera.

Książkę Springera czytają Marcin Przybylski i Andrzej Mastalerz. Odcinków słuchać można w ramach cyklu ”Powieść w Trójce” od poniedziałku do piątku o 11.50.
”Miasto Archipelag” to multimedialny projekt Filipa Springera, przedstawiający podróż po byłych miastach wojewódzkich. Springer opisał go w ”Press”.

(KOZ, 06.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: programy telewizyjne

Dział: RADIO

Dodano: Październik 06, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lista nominowanych do Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego 2016

Ogłoszono nominacje do 12. edycji Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego. Jej celem jest uhonorowanie dziennikarzy za odwagę w docieraniu do prawdy i odkrywanie, tego co wcześniej było ukryte lub niedopowiedziane.

Nominowani są:

  • Mariusz Janicki i Wiesław Władyka za artykuł „Kaczyński: tak – nie” opublikowany 21 października 2015 roku na łamach tygodnika „Polityka”
  •     Klara Klinger za wywiad z prof. Ewą Helwich „Dziecko ze szpitala św. Rodziny nie płakało” opublikowany 8 kwietnia 2016 roku w „Dzienniku Gazecie Prawnej”
  •     Cezary Łazarewicz za książkę „Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka” odsłaniającej kulisy procesu dotyczącego śmiertelnego pobicia maturzysty w 1983 roku
  •     Magdalena Rigamonti za wywiad z Marcinem Wolskim „Zasady są jasne – wygrała ta partia i morda w kubeł” opublikowanym 22 lipca 2016 roku w „Dzienniku Gazecie Prawnej”
  •     Andrzej Stankiewicz za cykl tekstów poświęconych Prawu i Sprawiedliwości i obecnemu rządowi publikowanych w dziale Opinie w Wirtualnej Polsce
  •     Andrzej Stankiewicz i Michał Szułdrzyński za wywiad z Jarosławem Kaczyńskim „Nie jestem reżyserem w teatrze lalek” opublikowany 18 marca 2016 roku w „Rzeczpospolitej”
  •     Iwona Szpala i Małgorzata Zubik za cykl artykułów o nieprawidłowościach przy reprywatyzacji warszawskich nieruchomości publikowanych między kwietniem a sierpniem 2016 roku na łamach „Gazety Stołecznej” i „Gazety Wyborczej” ze szczególnym uwzględnieniem tekstu „Komu działkę, który ukazał się 20 sierpnia 2016 roku w „Gazecie Wyborczej”
  •     Przemysław Talkowski i Małgorzata Cecherz za program „Czy państwo radzi sobie z lichwą?” z cyklu „Państwo w państwie” wyemitowany 29 maja 2016 roku w Telewizji Polsat i Polsat News

Wyniki zostaną ogłoszone 27 października br. podczas gali w warszawskiej Zachęcie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Można już zgłaszać prace do Grand Press 2016

(06.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo