Temat: radio

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 05, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Terlikowski nasyła prokuraturę na twórców memów ze strony Sokzburaka.pl

(fot. pixabay.com)

Tomasz Terlikowski, redaktor naczelny Telewizji Republika poinformował na antenie tego kanału, że zgłosił do prokuratury sprawę oskarżenia w memie jego żony o to, że dokonała aborcji.

Tomasz Terlikowskiego oburzył mem, w którym była informacja o aborcji jego zony. Jest przekonany o tym, że mem został zrobiony przez twórców strony Sokzburaka.pl – „Odpowiadam: nie było aborcji w przypadku mojej żony” - powiedział. I dodał: „Mem donosi o aborcji w prywatnej klinice w 1993 roku, ale o ile wiem, wtedy prywatnych klinik nie było, a moja żona była wówczas w drugiej klasie liceum”. Tomasz Terlikowski tłumaczył, że nie mógł wytoczyć procesu cywilnego, bo twórcy memów nie podają na stronie swoich danych.
Terlikowski zdradził już nawet na co przeznaczy zasądzone pieniądze. „Pieniądze przeznaczymy razem z żoną na Fundację Małych Stópek”.

(MAK, 05.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.