Dział: PERSONALIA

Dodano: Wrzesień 22, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Danuta Postolska po 25 latach pracy odchodzi z "Teleexpressu"

Danuta Postolska, dziennikarka "Teleexpressu" TVP 1, po 25 latach pracy rozstaje się z Telewizją Polską.

W środę 21 września Danuta Postolska pożegnała się ze współpracownikami. W "Teleexpressie" zajmowała się tematyką medyczną. Przypomnijmy, że 31 sierpnia z tą redakcją rozstał się Maciej Orłoś, też po 25 latach pracy. Od 8 sierpnia szefem "Teleexpressu" jest Klaudiusz Pobudzin, który wcześniej był reporterem "Wiadomości" TVP 1, a zanim przyszedł do telewizji publicznej w styczniu br., pracował w Telewizji Trwam.

(RUT, 22.09.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Wrzesień 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cezary Gmyz wkrótce zacznie nadawać dla TVP z Berlina, ale jeszcze nie ma mieszkania

TVP wysyła Cezarego Gmyza do Niemiec (fot. Marcin Obara/Press)

Cezary Gmyz niedługo obejmie funkcję zagranicznego korespondenta TVP. Jak poinformowała "Presserwis" telewizja, stanie się to "tak szybko, jak to możliwe".

Dotychczas ani Telewizja Polska, ani Cezary Gmyz nie potwierdzali wprost naszych informacji. O tym, że Gmyz zastąpi w Berlinie Marcina Antosiewicza, pisaliśmy nieoficjalnie na początku września br.

"Cezary Gmyz obejmie stanowisko korespondenta TVP w Niemczech tak szybko, jak to możliwe po domknięciu spraw logistycznych (m.in. związanych z wynajmem mieszkania)" - informuje teraz w odpowiedzi na pytania "Presserwisu" biuro prasowe TVP.

Gmyz odszedł niedawno z Telewizji Republika, w której pracował trzy lata, prowadząc programy "Z filmoteki bezpieki" i "Kuchnia polska". Był członkiem rady nadzorczej TV Republika, z czego również zrezygnował. Jako korespondent TVP nadal zamierza publikować w "Tygodniku do Rzeczy".

(RUT, 23.09.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.