Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 09, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radiowa Dwójka wprowadza kilka nowości

(fot. pixabay.com)

W jesiennej ramówce Programu II Polskiego Radia znajdą się nowe audycje.

W programie ”Europa Chopina” (w poniedziałki o 19.30) przypomniane zostaną interpretacje utworów Fryderyka Chopina zarówno z Konkursów Chopinowskich, festiwali, jak i z nagrań płytowych.
”Rachunek myśli” (w soboty o 23) to naprzemienne spotkania z filozofem i psychologiem. Goście audycji porozmawiają o filozoficznych implikacjach oraz o psychologicznych problemach nurtujących współczesnego człowieka.
Audycja ”Ton świata” (w niedziele o 22.30) poświęcona będzie różnym obliczom muzyki świata zarówno tym najnowszym, jak też archiwalnym, z lat 60. i 70. XX wieku.
Do końca br. w wybrane poniedziałki o 21 Dwójka prezentować ma przygotowany we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym specjalny cykl pt. ”Wieniawski 2016” w związku z Międzynarodowym Konkursem Skrzypcowym im. Henryka Wieniawskiego.
Jesienna ramówka Dwójki zacznie obowiązywać w poniedziałek 12 września br.

(KOZ, 09.09.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 09, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konrad Piasecki w reklamie zdradza autorski przepis na dobry wywiad

Radio Zet w piątek 9 września rozpoczęło kampanię reklamową nowej odsłony programu ”Gość Radia Zet”, którego gospodarzem jest Konrad Piasecki.

Spot, w którym Konrad Piasecki zdradza autorski przepis na dobry wywiad, można zobaczyć w telewizji: TVN, TVN 24 (Piasecki prowadzi w niej ”Piaskiem po oczach”), TVN 24 BiS i TV Puls. Kampania objęła również internet, w tym Onet.pl, Wp.pl i Tvn24.pl.
Koncepcję kreatywną spotów przygotował Filip Haman Tofi Productions we współpracy z działem promocji Radia Zet. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Zenith Optimedia Group i dział online Grupy Eurozet.

(KOZ, 09.09.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.